Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plugin Filman.cc problem na Kodi 18
#1
Po zaktualizowaniu Kodi z 17.6 ( sklep Play) do 18 przestał mi działać dodatek Filman.cc
Czy tzraba doinstalować jakieś dodatki, czy przeinstalować 
Kodi?



Wątek do kosza, mbebe poprawił plugin.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nic nie trzeba instalować oprócz wtyczki. Właściciel wprowadza ciągle zmiany na stronie, a co za tym idzie wtyczka po zmianach przestaje działać. Tyle.

Pomogłem podziękuj.

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk
Odpowiedz
#3
Czy do filmami.cc żeby korzystać z wtyczki potrzeba sie rejestrowac na ich stronie i wpisać dane do wtyczki
Bo na ta chwilę wtyczka mi nie dziala
Odpowiedz
#4
(06-03-2019, 09:47 PM)trybeczek napisał(a): Bo na ta chwilę wtyczka mi nie dziala

Na Kodi 18, bez problemu teraz uruchomiłem pierwszy z "brzegu" film, nie logując się  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#5
A do oglądania telewizji trzeba się tam logować? Bo po wejściu w jakikolwiek kanał mam pusty ekran na Kodi 18.

EDIT: Tak, trzeba się logować. Po zalogowaniu we wtyczce telewizja śmiga.
Odpowiedz
#6
Jakieś błędy ma ta wtyczka.


Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(29-03-2019, 06:03 PM)shaqoore napisał(a): A do oglądania telewizji trzeba się tam logować? Bo po wejściu w jakikolwiek kanał mam pusty ekran na Kodi 18.

EDIT: Tak, trzeba się logować. Po zalogowaniu we wtyczce telewizja śmiga.

Nie śmiga, jestem zalogowany i tak jak kolega pisał wcześniej otwiera pustą kartę po kliknięciu w kanał.
Odpowiedz
#8
Mam też kodi 18 i też nie działa jak probóje otworzyć jakiś film to zero źródeł?... na stronie filmy normalnie działają.
Odpowiedz
#9
Dałem się namówić i zaktualizowałem Kodi z 17.6 na 18.5, oczywiście Filman przestał działać.
Odpowiedz
#10
Trzeba zgłosić autorowi (mbebe na github).
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości