Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z IPTV Simple Client
#1
Exclamation 
Witam Smile

Ostatnio próbuje uruchomić IPTV z tą listą m3u: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
pokazuje się 25 kanałów, wszystkie się odpalają ale tylko na kilka sekund.
Jest to dokładnie LibreElec ale nie wiem czy to coś wnosi do sprawy.
Czasem też programy się mieszają (tj. włączając TVP1 włącza się Minimini+ którego nie ma na liście)
Czy to jest wina m3u czy jednak to jakiś błąd w konfiguracji?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Darmowe listy to głównie triale, które można oglądać na jednym urządzeniu jednocześnie. Ktoś włączy też listę i Ciebie wywala.

Podziękowali: hopkuba
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
#4
Witam !
Zainstalowałem zgodnie z instrukcją ipitv simple client , wgrałem liste m3u i epg ,wszystko zainstalowało się dobrze ale jak kliknę na jaki kolwiek kanał to nie chce się otworzyć . Próbowałem instalacji na android tv box ,fire tv, oraz na Windowsie wszędzie jest to samo nie można otworzyć żadnego kanału . Dodam ze mam kodi 18 .
Proszę o pomoc . 
Odpowiedz
#5
Lista sprawna?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(29-04-2019, 05:58 AM)Tomek napisał(a): Lista sprawna?

Tak lista jest sprawna , sprawdzałem na innych programach np. Smart iptv .
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(30-04-2019, 12:54 AM)januszju2803 napisał(a): Tak lista jest sprawna , sprawdzałem na innych programach np. Smart iptv . 

Z tym, że nie na pewno, to że działa w innych aplikacjach, nie przesądza faktu, iż jest z nią wszystko good, skoro w Kodi zero efektu [Obrazek: g075.gif]

Ludzie w necie piszą, aby zwrócić się w takiej sytuacji do dostawcy listy, opisując przedmiotowy problem, celem otrzymania nowej, działającej w Kodi listy [Obrazek: smilie.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości