Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sport365
#1
Angry Czy działa wam wtyczka sport 365
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie, od aktualizacji kodi18 zresztą Ekstraklasa TV też, za to Ekstraklasa TV jak dodatek w Ekstraklasa działa
Odpowiedz
#3
nie dziala na 17.6 tez Sad
Odpowiedz
#4
W repo mbebe pojawiła się wtyczka SportowaTv w której jest działające 365Live

Podziękowali: dziadek
Odpowiedz
#5
Witam. Niby wtyczka sport365 działa ale po ok 5 minutach wywala do menu głównego i ponownie muszę wybierać transmisję. Sprawdzałem na kilku różnych linkach oraz innych transmisjach, za każdym razem dzieje się tak samo. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i ma jakieś rozwiązanie? Mój sprzęt to Ferguson Atv smart box oraz Kodi 18.1 Leia
Odpowiedz
#6
Sprawdź czy działa Ci sportowaTV: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Sytuacja taka że TVP sport czy livelooker dawało radę i żadnego rozłączenia nie było. Natomiast sport365 kilka razy się rozłączyło po czym np. włączyłem jakiś mecz ze Szwajcarii i śmigało aż miło mecz był ok 15, ale na Lidze mistrzów 2krotnie się rozłączyło po czym działało optymalnie. Dziś też się kilka razy rozłaczało. Jutro spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne Smart boża może to coś pomoże.
Odpowiedz
#8
(07-03-2019, 08:05 PM)david2611 napisał(a):  może to coś pomoże.

Dzisiaj była aktualizacja wtyczki Sportowa TV, do wersji 1.5.9...sprawdź jak teraz u Ciebie sytuacja, po tej aktualizacji [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#9
Dalej było to samo być może gdzie indziej błąd był/jest przywróciliśmy ustawienia fabryczne zaktualizowałem wszystko i będę tesfowac
Odpowiedz
#10
U mnie też rozłącza w wtyczce Sportowa TV w sport365 każdy mecz po 5 minutach a w tvp sport nie rozłącza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości