Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
#1
Poszukuję wtyczki do hejo tv mam konto premium przeszukałem już chyba wszystko i nie mogę znaleźć żadnej na ktorej by działało na kompie strona działa
REKLAMA:



#2
w repo polonium jest wtyczka do Hejo ale nie wiem czy działa bo nie mam premium: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#3
Niestety w repozytorium By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. już nie działa. Serwis hejo.tv został przerobiony dlatego wtyczka wymaga również poprawki. Nie ma nikogo kto jest w stanie pomóc ?. Drodzy użytkownicy tutaj jest autor wtyczki By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . jak się tam wysyła pw :o ?
#4
U Mbebe poszła aktualizacja wtyczki

Podziękowali: Łonogrzmot
#5
Cześć Panowie, zaaktualizowałem mbebe i pomimo premium wyświetla się informacja "tylko konta premium:-("
Jednak wciąż jest błąd - ktoś jest w stanie ogarnąć ten błąd?
#6
Hi. Dziwne ponieważ wczoraj dla testu wykupiłem tydzień testu na hejo i działa spoko z wtyczką mbebe
REKLAMA:



#7
Działa bez pierdnięcia
#8
Hejo Wink na początku miałem problem z odpaleniem kanału ale samą wtyczkę udało mi się zainstalować - pomimo informacji o aktywnym koncie premium występował błąd z informacją" nie masz konta premium". Odinstalowałem program zainstalowałem najnowsze KODI 18 następnie zainstalowałem mbebe zrobiłem update i wchodząc  we wszystkie wtyczki z repo próbując zainstalować Hejo.tv występuję błąd który załączam poniżej. Dodam, że niektóre z wtyczek da się zainstalować inne mają podobny problem. Screeny przesyłam niżej. Kto mnie oświeci co źle robię Sad
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#9
Zainstaluj najpierw repozytorium podpis: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. potem jeszcze raz wtyczkę hejo od mbebe

Podziękowali: Misiekzdzielni, jankkow
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#10
Witam. Jestem tu kompleynie now a I potrzebujesz pomocy. Nie mam pojecia gdzie zaczac. Potrzebujesz instrukcje krok po kroku zeby zainstalowac wtyczke na kodi by ogladac hejo TV. I jeszcze jedno pytanie. Czy istnieje wtyczka zeby ogladac za darmo me ze pilki noznej?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości