Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
#31
Nie działa
REKLAMA:



#32
Nie wiem na jakiej zasadzie, ale czasami hula, a czasami nie. Jednego dnia od strzała, potem znowu nie, po resecie urządzenia znowu dział. Wczoraj żaden patent nie pomagał i skończyło się na oglądaniu na stronie. Wieczorem, gra i trąbi. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi.
#33
(22-03-2019, 11:07 AM)KenMcCoy napisał(a): Nie wiem na jakiej zasadzie, ale czasami hula, a czasami nie. Jednego dnia od strzała, potem znowu nie, po resecie urządzenia znowu dział. Wczoraj żaden patent nie pomagał i skończyło się na oglądaniu na stronie. Wieczorem, gra i trąbi. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi.

Potwierdzam, odpaliłem przed momentem 1.9.6 i wszystko widać ;-)
#34
R.I.P
#35
(28-03-2019, 04:25 PM)kodinatv napisał(a): R.I.P

Wtyczka umarła  [Obrazek: a015.gif]
#36
(28-03-2019, 05:27 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(28-03-2019, 04:25 PM)kodinatv napisał(a): R.I.P

Wtyczka umarła  [Obrazek: a015.gif]

Nic nie umarło. Spokój dziewczęta! Napisałem, że czasem. Oglądam non stop i od dłuższego czasu jest ok, jak się wysypie to tylko czasem
REKLAMA:



#37
witam
czy istnieje możliwość nagrywania telewizji z hejo tv jakas wtyczka lub program do nagrywania ?
#38
Czy hejo.tv udostępnia listę m3u?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#39
(01-05-2019, 09:18 PM)zelka07 napisał(a): istnieje możliwość nagrywania telewizji z hejo tv jakas wtyczka lub program do nagrywania ?

Jeżeli serwis  nie udostępnia przekazu, równolegle w formie listy m3u, to jeśli tylko telewizor ma taką funkcję, pozostaje nagrywanie bieżącego, oglądanego programu/kanału na dysk zewnętrzny poprzez USB [Obrazek: g075.gif]
#40
Czy może ktoś napisać gdzie mogę znslezc ta wtyczkę i czy wogole ona działa?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości