Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
#61
Mianowicie jakie to jest konkretniejsze hasło jak mogę zapytać, bo brzmi zbyt banalnie aby mogło pomóc.
REKLAMA:



#62
Nie będę objaśniał tego tematu. Skoro jesteś 100% pewien swoich literek to niech tak zostanie
==================================================================

żeby przyspieszyć przeładowanie hejo.tv i nie biegać po oknach bez potrzeby proponuje zrobić sobie skrót na jakiś klawisz,przycisk i dodać to do keymap


Addon.OpenSettings(plugin.video.hejotv, return)

wtedy wyskoczy tylko okno ustawień a wy klikacie tylko OK i gotowe

wtedy profil zostanie przeładowany i zaloguje ponownie

, return nie jest konieczne może być tylko Addon.OpenSettings(plugin.video.hejotv)


[Obrazek: hejo.png]
#63
Zauważyłem jeszcze u siebie, że gdy chce zmienić kanał i zatrzymam go nastepnie wybiorę inny jest ok, gdy zmiana kanału następuje w tle, gdy odtwarzany jest inny występuje problem.
Swego czasu podobnie było z pluginem wizji.tv ale "samo przeszło".
#64
Witam użytkowników Kodi! Czy wie ktoś jakie repozytorium i wtyczka obsługują obecnie Hejo? 
Dzięki za odpowiedź.( Kodi na android TV-sony)
#65
Repo MBEBE wtyczka hejo.tv oraz repo polonium i wtyczka polonium-210

Tu masz spis wtyczek: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#66
Mam problem z zainstalowaniem hejo wyskakuje mi komunikat
Zależność od script.module.resolveurl w wersji 5.0.12
REKLAMA:



#67
(17-05-2019, 07:04 PM)Dredan napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dredan napisał(a):Mam


[Obrazek: f2d5c2d3df5b3ba5.jpg]

Pytanie z "kronikarskiego obowiązku", Kodi jest w najnowszej wersji  [Obrazek: n010.gif]
#68
To 15 to i tak spoko Xdd kiedys tu widzialem klienta co chcial instalowac wtyki pod kodi bodaj 12 stką? popraw mnie ktos jesli sie myle Xd
#69
Też się zastanawiam nad kupnem Hejo.TV miałem już DeltaMediaPlayer, miałem Wizja.tv i miałem internetowa.tv ale zachęca mnie gratisowy miesiąc, warto kupić?
#70


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości