Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
Sprawdzilem i tez ta sama 2.2.7 od mbebe.Direkt na ADDONS nie pyta mi sie o premium,-jedynie na tej liscie.
Moze wiesz jak wylada wpis do m3u lista do nadajemy?
REKLAMA:



(15-02-2019, 02:24 PM)kash18 napisał(a): U Mbebe poszła aktualizacja wtyczki

Dzien dobry!

Hejo.tv wtyczka nie dziala. Moze znow jest potrzebna aktualizacja mbebe=?
Pisz do hejo.tv, za coś biorą pieniądze.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Panowie, dzisiaj postanowiłem pobawić się Hejo, zainstalowałem wtyczkę  2.2.18 w Leja 18.6 . Po wprowadzeniu danych konta premium wszystko ładnie śmiga. Zachciało mi się iruchomić listę Hejo od Jaca, wrzuciłem ją do  PVR IPTV Simle Client,  widzę listę, ale przy próbie uruchomienia knałów mam komunikat o błędzie Hejo. Inne listy np od NC+Go  czy Polsat Go działają. Ktoś miał taki problem? No chyba że trzeba tą listę dodatkowo edytować jakimiś danymi z logów?
Żaden kanał nie odpala? Mogła się zmienić ścieżka do kanałów do wtyczki hejo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



(09-05-2020, 01:47 PM)mjw napisał(a): Żaden kanał nie odpala? Mogła się zmienić ścieżka do kanałów do wtyczki hejo.
Zaden nie odpalił, mam drugą listę z forum PTW , trochę się różni, ale efekt ten sam.
A jak dodasz z wtyczki kanał do ulubionych to się z ulubionych uruchomi?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(09-05-2020, 02:23 PM)mjw napisał(a): A jak dodasz z wtyczki kanał do ulubionych to się z ulubionych uruchomi?
Nie, czasem informacja że tylko konta premium, a za chwilę "BłądHejo.tv" Ciekawi mnie bardzo, czy jest ktoś, u kogo taka lista działa. Może ktoś potwierdzić?
Przy wersji wtyczki 2.2.80 działają mi tylko kanały a nie działka filmy natomiast nie ma żadnej aktualizacji do 2.2.81 tak jak pisali niektórzy ( nie zaciąga się nic automatycznie ) jak ja zaktualizować tak aby hejo działało w pełni ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości