Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejo tv
(09-10-2020, 06:35 PM)ciskrk napisał(a): natomiast nie ma żadnej aktualizacji do 2.2.81 

Nie ma takowej "aktualizacji ", bo nie może być, najnowsza wersja tej wtyczki z repozytorium mbebe ma oznaczenie 2.2.82 

ciskrk napisał(a):jak ja zaktualizować

Najprościej w Kodi 18.8 wejść w Dodatki => Moje dodatki => Wtyczki wideo => szukamy na liście hejo.tv => klikamy OK => w widocznym na dole ekranu pasku menu => wybieramy => Aktualizuj => klikamy => wybieramy widoczną wersję 2.2.82 => naciskamy OK => po chwili widzimy w prawym górnym rogu komunikat o zaktualizowanym dodatku => wracamy do ekranu głównego Kodi => zamykamy Kodi => po kilku wdechach/wydechach ponownie uruchamiamy Kodi => finalnie aktualizację wtyczki mamy za sobą [Obrazek: k045.gif]
REKLAMA:



(09-10-2020, 06:57 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-10-2020, 06:35 PM)ciskrk napisał(a): natomiast nie ma żadnej aktualizacji do 2.2.81 

Nie ma takowej "aktualizacji ", bo nie może być, najnowsza wersja tej wtyczki z repozytorium mbebe ma oznaczenie 2.2.82 

ciskrk napisał(a):jak ja zaktualizować

Najprościej w Kodi 18.8 wejść w Dodatki => Moje dodatki => Wtyczki wideo => szukamy na liście hejo.tv => klikamy OK => w widocznym na dole ekranu pasku menu => wybieramy => Aktualizuj => klikamy => wybieramy widoczną wersję 2.2.82 => naciskamy OK => po chwili widzimy w prawym górnym rogu komunikat o zaktualizowanym dodatku => wracamy do ekranu głównego Kodi => zamykamy Kodi => po kilku wdechach/wydechach ponownie uruchamiamy Kodi => finalnie aktualizację wtyczki mamy za sobą [Obrazek: k045.gif]

udało się wersja 2.2.82 działają tylko kanały Sad
(10-10-2020, 05:50 AM)ciskrk napisał(a): udało się wersja 2.2.82 działają tylko kanały

Po zalogowaniu na swoje konto premium bezpośrednio na stronie hejo.tv filmy działają?

Klikając na zakładkę "Filmy" we wtyczce 2.2.82, komunikat "Błąd hejo.tv" w prawym górnym rogu widzi?

Dedykowaną aplikację Android / TVBox ze strony hejo.tv testował/sprawdzał jej działanie?
(10-10-2020, 05:50 AM)ciskrk napisał(a): udało się wersja 2.2.82 

Zapodaj aktualizację do wersji 2.2.83, będzie lepiej [Obrazek: r010.gif]
Właściwie wtyczka działa bardzo dobrze, ale gdzieś tak 20 kanałów TV nie ma programu EPG (komunikat: "Informacje niedostępne"), mimo że to popularne kanały, typu: Ale kino+, TLC, Stopklatka.
(13-10-2020, 08:39 AM)lolo99 napisał(a): Właściwie wtyczka działa bardzo dobrze, ale gdzieś tak 20 kanałów TV nie ma programu EPG (komunikat: "Informacje niedostępne"), mimo że to popularne kanały, typu: Ale kino+, TLC, Stopklatka.
No i super, poprawiono to i jest świetnie. Teraz już tylko brakuje EPG do Canal+ Dokument (błędnie tam nazywany Canal+ Discovery) i do Eska TV.
REKLAMA:



Cześć,
Logując się przez stronę www konto premium na hejo.tv działa, natomiast gdy próbuję zalogować się przez kodi to wyskakuje informacja, że:

'' Błąd logowania'' albo "Nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w pliku dziennika zdarzeń"

Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak to naprawić?

Mam wersję wtyczki 2.2.84
(30-11-2020, 08:54 AM)Adriano77 napisał(a): Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak to naprawić?

[Obrazek: g070.gif] [Obrazek: g070.gif]


[Obrazek: VMRYezGl.jpg]

Podziękowali: Adriano77
(30-11-2020, 09:07 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(30-11-2020, 08:54 AM)Adriano77 napisał(a): Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak to naprawić?

[Obrazek: g070.gif] [Obrazek: g070.gif]


[Obrazek: VMRYezGl.jpg]
Bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam, za lekki offtop. Jestem nowy na forum.
Witam,

gdzie mogę znaleźć aktualną listę m3u do hejo tv?

Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości