Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co nie działa na Kodi 18
#1
Proponuję w jenym miejscu spisać które wtyczki nie dzialajna Kodi 18 
Dobrze bylo by dopisać z którego repozytorium 

Golvod.tv  -  repo Goldvod
Filman.cc ;FilmanTv   -  repo mbebe

Jeżeli po dopisaniu posta jeszcze coś znajdziecie albo coś zacznie działać to nie dopisujcie nowych postów tylko edytujcie swój wpis a wsystko będzie bardziej czytelne i będzie łatwiej znaleźć bez przewracania stron.

Mam nadzieję,  że wkrótkim czasie przestanie przybywać wpisów i skończą się problemy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Proponuję zgłaszanie tych wtyczek ich autorom wraz z odpowiednimi logami. Samo zamieszczanie że coś nie działa nic nie da...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
U mnie goldvod działa na kodi 18, chyba że mam jakąś dziwną wersję

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Taaaa mi też Gold działa super, na Kodi 18 ze sklepu Google Play....ale tylko, za "pośrednictwem" m-TVGuide  [Obrazek: s025.gif]
Nie ma co brać do głowy,tak jak i ona nie bierze, trzeba dać "czas czasowi"...wszystko się dotrze [Obrazek: a045.gif]
Odpowiedz
#5
Zrobiony porządek off topicu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
U mnie W KODI 18 gdy wejde  w zwiastun filmu , wywala kodi do androida. Dzieje sie to w kazdej wtyczce  - funfilm , Exodus
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
U mnie tnie telewizja na kodi18 przy oglądaniu na weeb.tv i po stosowaniu różnych ustawień. Problem zniknął po powrocie na 17.6.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#8
Witam,
ja ogladam pl TV na fire TV stick z Amazona.
Z tym ogladaniem mam ostatnio duze problemy. Na sticku mam zainstalowanie Kodi 18 i wtyczke mtv-guido 8. Ale zeby to odpalic potrzebuje ok 0,5 godziny. Nie wiem co jest zle zainstalowane. Przy pierwszej instalacji kodi 17.6 bylo w miare ok i jakos to funkcjonowalo ale tera po tych aktualizajcjach jest tragedia nie wiem co mam zrobic, moze jest ktos kto mi podpowie jak to zrobic.
Odpowiedz
#9
Zwiastuny W kodi. Wyrzuca z kodi. Znalazł ktoś rozwiązanie?
Odpowiedz
#10
Mam problem z kodi na tv po aktualizacji do 18.
Nie mogę otworzyć kodi bo od razu mnie wyrzuca.
Telewizor na androidzie Philips.
Teraz nie wiem czy usunąć kodi i zainstalować jeszcze raz,czy poczekać na nową aktualizację.
Wspomnę,że telewizor zaktualizował mi kodi ok.5 dni temu i po aktualizacji mogłem uruchomić aplikację,a w kolejnym dniu już mnie wyrzucało.
Co mi proponujecie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości