Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki tv box
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
(20-02-2019, 07:07 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-02-2019, 09:27 PM)farben napisał(a): Można na nim oglądać bez problemów oprócz Netflixa również płatne pakiety z player.pl, Ipla, HBO go itp pokaż mi inny box z wypasionymi 4GB ramu ktory to obsłuży Smile Nie obsłuży właśnie że względu na brak wsparcia DRM

Ja to wszystko doskonale wiem, zupełnie inne było przesłanie mojego skrótu myślowego "tylko dla możliwości odbioru", czyli celowy zakup, wyłącznie dedykowany pod jedną konkretną platformę...nooo to good, że teraz już jest jasność [Obrazek: e030.gif]

Nie jedną platformę a wszystkie, nie można na nim rzecz jasna odpalić Coreelec/libreelec ale nie ma po co bo wszystko działa na samym androidzie bez konieczności kombinowania z innymi systemami Smile

(20-02-2019, 04:34 PM)adriantech napisał(a): Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi wybór padl na mi box s 4k jak bym sobie nie radził z nim będę pisał to forum i użytkownicy przede wszystkim jest super wiedziałem że tu na was mogę liczyć
JESTESCIE WIELCY
Moim zdaniem nie potrzebnie wydajesz kasę na wersję S która różni się tylko obudową, ikonką Netflixa na pilocie i androidem 8.1 w przeciwieństwie do 8.0 na wersji bez S. Lepiej te 100 zł wydać na hub USB z portem Ethernet i jeszcze zostanie Smile
Odpowiedz
#14
(20-02-2019, 06:35 PM)Łonogrzmot napisał(a): Bardzo wybiórczo, cytujesz komentarze spod wyżej wymienionego materiału video, innych wpisów już "nie raczyłeś zauważyć"  [Obrazek: a080.gif]

Widziałem i zauważyłem, że Jarek K ma właśnie starszą wersję czyli Mibox 4K (MIBOX3 wersja MDZ-16-AB )

Cytat:Jarek K 1 tydzień temu
Atmos, TrueHD, DTSHDMA itd. audio passthru przez hdmi dziala w kodi po wlączeniu opcji eksperckich jakby ktoś potrzebował Smile

JayCob - Breakdance Mixtapes 6 dni temu 
A którą masz wersję ? Bo podobno Box S jest okrojony z tego i Box 4K tylko to wspiera.

Jarek K 6 dni temu
@JayCob - Breakdance Mixtapes jest to wersja MDZ-16-AB
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości