Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisy - problem
#11
W moim przypadku to nic nie dało... napisy mam w folderze razem z filmem i KODI ich nie widzi Sad
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Pół roku minęło a ja dalej nie rozwiązałem problemu... Kodi kompletnie nie czyta napisów z serwera UPnP / DLNA, jak wrzucę napisy bezpośrednio do SHIELDA i zapisze do folderu to czyta bez problemu każdy rodzaj
Oczywiście po serwerze czyta pięknie filmy

Błagam pomóżcie bo mnie już krew zalewa
Odpowiedz
#13
Nie możesz użyć opensubtitles lub napiprojekt?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
(01-01-2021, 09:05 PM)adrt8v napisał(a): Nie możesz użyć opensubtitles lub napiprojekt?


Używam tylko opensubtitles bo napiprojekt nie chce mi działać (wyskakuje błąd), poza tym to jest tylko półśrodek bo nie zawsze dobrze ściąga napisy
Odpowiedz
#15
Hej,
mam podobny problem, że kodi nie czyta napisów po dlna. Ustawiłem aktywuj usługę upnp/dlna oraz szukaj zewnętrznych napisów, nazwy plików takie same i dalej nic. Niby można za każdym razem pobierać napisy z napisy24.pl ale to trochę irytujące.
Odpowiedz
#16
Można jeszcze wmuxować napisy do plików mkv...sporo roboty przy dużej ilości filmów ale po tym nie powinno być już problemu z uruchamianiem napisów Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(03-01-2021, 02:18 PM)jon1022 napisał(a): Można jeszcze wmuxować napisy do plików mkv...sporo roboty przy dużej ilości filmów ale po tym nie powinno być już problemu z uruchamianiem napisów Smile

Dokładnie, świetny pomysł szczególnie przy filmach 4K które zajmują po 20-40 Gb Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości