Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W Sportowa.tv nie działają streamy flash z strims.world
#1
Dzień dobry,
we wtyczce Sportowa.tv nie działają streamy flash z strims.world (najgorsze jest to, że większość polskojęzycznych streamów w HD z tamtej strony jest nadawanych za pomocą Adobe Flash Player).
Nie wiem, czy to wina autora wtyczki, czy to moja wina (może nie mam czym odtworzyć tamtych streamów).
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Najbliższy stream jest około 16 wtedy sprawdzę czy rzeczywiście nie działa.
Odpowiedz
#3
Proszę sprawdzić stream 2 z dzisiejszych kwalifikacji w skokach.
Odpowiedz
#4
Czy coś wiadomo w tym temacie? Streamy z strims.world transmisji F1 np. wybieranie jakiegokolwiek streamu i tak powoduje otwarcie pierwszego. Tzn. wybieram np. Eleven PL, a i tak otwiera stream SkySports. Na komputerze oczywiście działa więc stream jest dobry. Nie odtyczy to chyba tylko flash bo np. stream 4 nie jest flash a też nie działa w kodi.
Odpowiedz
#5
Włączyłem ATP Lyon strims.world i działa ślicznie!
Odpowiedz
#6
Faktycznie ATP działa dobrze, więc to nie kwestia flash. Ale zobacz F1, włącza się stream tylko SkySports, żaden inny nie idzie.

EDIT:
Ktoś coś?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Z tego co wiem to mbebe aktualizował wtyczkę - najlepiej pisać u niego bezpośrednio z problemami na GitHubie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Nie wiem co się stało, ale obecnie w Sportowa.tv świetnie działa Sport 365. Dużo lepsze od strims.world. A kiedyś ten dodatek w Sportowa źle działał. Także sądze, że teraz jesteś zadowolony z działania dodatku. Wszystko działa świetnie.
Odpowiedz
#9
Zostało dodane odtwarzenie streamów przez Stream Link oraz poprawione odtwarzenie przez F4M i Inputstream.
Teraz Sport365 działa jak ma działać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości