Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#91
14 loguje się od razu po starcie systemu, jest dużo wygodniejsza w codziennym użytkowaniu i odtwarza automatycznie następny odcinek. A jak chcesz szczegółowych różnic to poczekaj na Tomka on Ci je na pewno objaśni.
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
(24-04-2019, 01:12 PM)sky02 napisał(a): 14 loguje się od razu po starcie systemu, jest dużo wygodniejsza w codziennym użytkowaniu i odtwarza automatycznie następny odcinek. A jak chcesz szczegółowych różnic to poczekaj na Tomka on Ci je na pewno objaśni.

Mi coś nie ładuje następnego odcinka.  Mam zaznaczoną opcje integracji z UpNext.

I widzę, że nie tyle ze Star Trekiem jest problem. Próbowałem losowo włączyć jakiś serial (Altered Carbon) i to samo. Nie ładuje i zwiesza system. W poprzednich wersjach też występuje ten problem?
Odpowiedz
#93
Tak w 14kach, ale jak wcześniej pisałem to wina Netflixa bo wcześniej wszystko było ok przed ich zmianami
na stronie. 13.22 działa stabilnie bez zawieszania sys.
Odpowiedz
#94
U mnie netflix z mojego repo (czyli wersje daily) działa bez problemu na coreelec na s905x.
Bez problemu pomija "czołówki" oraz na końcu wyświetla nextup.
Zero problemów - chociaż dziś wymusił na mnie restart boxa - pierwszy raz od 3 miesięcy chyba...
Zmian między 13 a 14 jest b. dużo - w kodzie to praktycznie odrębne wtyczki. W funkcjonalności i szybkości działania 14 też bije na głowę 13.
Jak dla mnie integracja z nextup i pomijanie czołówek to rewelacja.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#95
Tomek ja wiem że jak ktoś ma szczęście to działa, ale wyszło coś nowego i czy walczyłeś z tym ? : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. :)
Odpowiedz
#96
(24-04-2019, 10:56 AM)Grabek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Grabek By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tak na przyszłość lokalhost ozwzacza wewnętrznie lokalnie znaczy na sprzęcie nie w sieci ani wewnętrznej ani zewnętrznej sieci. Programy, system i nawet wtyczki korzystają z portów inaczej magistrala choć też nie tak do końca. Fakt faktem lokalnie port zajęła wtyczka ale jest także coś takiego jak routing dzielenie portu pewnie znasz to z pudełka. Ok a prawda jest taka że jak przeczytałem co odinstalowałeś "Tvaddons" to już wiem czemu poblokowało Ci porty. Byłeś koparką BTC i dla tego nie mogłeś uzyskać dostępu do poru bo był wiecznie zajęty. Wtyczka przyznała sobie port i na nim kopała BTC ale nie dla Ciebie Smile Myślę że teraz 2 razy się zastanowisz co instalujesz. Ps strony internetowe także potrafią takie numery Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#98
Co do Tvaddons, to doinstalowało mi się to jakoś po instalacji Exodusa (lub po jego aktualizacji). Dopiero wczoraj doczytałem że zhackowano jego repo. A po kilku browarkach doznałem olśnienia i połączyłem fakty.
Odpowiedz
#99
(07-05-2019, 06:17 AM)bratmat napisał(a): Witajcie koledzy. Czy ktoś z was zauważył że na S912 (KIII PRO) na wtyczce Netflix filmy chodzą w jakości 480 lub 540p. A seriale np z tego co sprawdzałem to w jakości 720p (mam zablokowane na maks 720p ze wzgledu na wydajność)

Może coś mam źle skonfigurowane ?


Ok aktualizacja do coreelec 9.0.2 rozwiązała problem z netflix oraz przy okazji problem nie działania Hyperion.ng
Odpowiedz
Witam.
Musiałem przeinstalować ostatnio Kodi. Po instalacji wtyczki Netflix (najnowsza z repo) mam problem z logowaniem.
Poprzednio wtyczka pytała o login i hasło. W opcjach jest tylko opcja wylogowania ale to nie pomaga (nie pyta o login przy następnym uruchomieniu).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości