Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
A słyszał ktoś o Flixnet? Podobno to darmowy Netflix na KODI?
Odpowiedz
REKLAMA:



Zrób tak - z katalogu:
~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.netflix
usuń wszystko poza settings.xml
Uruchom ponownie kodi. Spróbuj czy działa. Jeśli nie, to w ustawieniach Netflixa-eksperckie wyłącz hevc a włącz vp9.
kolejna rzecz - zmień hasło na netflix (na ich stronie), wyczyść dane z userdata wszystkie i spóbuj na nowo.
@koper
To o czym mówisz to żadna alternatywa - to zwykły exodus z wyciągniętym skrótem do Netflixa (o ile w ogóle tam jest wyciągnięty) - dokładnie te same funkcjonalności ma FanFilm.
I nie, nie jest to darmowy netflix
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(05-06-2019, 05:20 AM)Tomek napisał(a): Zrób tak - z katalogu:
~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.netflix
usuń wszystko poza settings.xml
Uruchom ponownie kodi. Spróbuj czy działa. Jeśli nie, to w ustawieniach Netflixa-eksperckie wyłącz hevc a włącz vp9.
kolejna rzecz - zmień hasło na netflix (na ich stronie), wyczyść dane z userdata wszystkie i spóbuj na nowo.
Nic nie pomaga.
Odpowiedz
Po zmianie hasła usunąłeś dane? WSZYSTKIE?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Tak. Wszystko wywaliłem.
Odpowiedz
No to dawaj logi - po zalogowaniu i próbie odpalenia filmu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Słabo się na tym znam, ale czy nie będzie to problem z InputStream? Ma jakiś problem z połączeniem.
Odpowiedz
No właśnie widzę i próbuję sobie przypomnieć co z tym było - jakaś wtyczka blokowała... Ale to było coś od TVADDONS - jak zawsze jakiś syf wrzucili - u ciebie jednak nic podejrzanego nie widać...
Spróbuj pokombinować z opcjami hevc i vp9 w opcjach wtyczki - różne kombinacje, restart kodi odpalenie netflixa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(05-06-2019, 11:38 AM)Tomek napisał(a): No właśnie widzę i próbuję sobie przypomnieć co z tym było - jakaś wtyczka blokowała... Ale to było coś od TVADDONS - jak zawsze jakiś syf wrzucili - u ciebie jednak nic podejrzanego nie widać...
Spróbuj pokombinować z opcjami hevc i vp9 w opcjach wtyczki - różne kombinacje, restart kodi odpalenie netflixa

Sprawdzałem różne kombinacje. Wywalałem Netflix, robiłem restart, zmieniałem ustawienia. 
Co do Tvaddons to miałem z tym kiedyś faktycznie problem. Ale pomogło jego wywalenie. Teraz raczej nie mam nic podejrzanego.
Odpowiedz
MSL_TRUSTED_NETWORK_SERVER_KEY


sprawdź co się stanie jak wyczyścisz cały folder cdm oprócz .so czy co tam linux ma włącznie z folderem widevine ,restart kodi i powinno palić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości