Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
Mam problem z zalogowaniem się - za każdym razem wyskakuje komunikat o nie poprawności danych. Co robić w takim przypadku ?
Odpowiedz
REKLAMA:



(10-10-2020, 03:34 PM)jp44 napisał(a): Mam problem z zalogowaniem się - za każdym razem wyskakuje komunikat o nie poprawności danych. Co robić w takim przypadku ?
Sprawdź, czy po loginie nie wskakuje Ci spacja. Kiedyś ze 3 dni się z tym męczyłem.
Odpowiedz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(10-10-2020, 03:34 PM)jp44 napisał(a): Mam problem z zalogowaniem się - za każdym razem wyskakuje komunikat o nie poprawności danych. Co robić w takim przypadku ?
Odnośnie przycinania o którym piszesz w shoutboxie to pewnie sprzęt nie wyrabia przy 1080p. Netflix w kodim pod windowsem/linuxem korzysta tylko z softwerowego dekodowania.
Jak byś napisał jaki sprzęt,system operacyjny używasz było by prościej coś poradzić Wink
Odpowiedz
Dobry wieczór. Prosiłbym o pomoc w znalezieniu problemu z moją wtyczką netflixa. Bardzo często wysypuje się podczas odpalania, w różnych momentach np: przy wchodzeniu do profilu, przy wchodzeniu w daną kategorię filmową, podczas używania "szukaj" - jak już odpalę film, serial to już idzie bez problemu, ale niekiedy potrzebuję z 10 prób nim dobrnę do celu. Podaje logi z kodi:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: S49v4D9l.png]

[Obrazek: 4c0K8HIl.png]

[Obrazek: kFxpFmCl.jpg]

[Obrazek: XXywd35l.jpg]

Dziękuje za wszelkie sugestie.
Odpowiedz
A spróbuj w opcjach corelec (ustawienia - coreelec - sieć) ustawić Czekaj na sieć przed uruchomieniem kodi - coś mi się wydaje że sieć ci nie wstaje na czas i stąd te błędy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Niestety to nie pomogło. 

Nowy By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Oczywiście restart zrobiłeś? Odczekaj chwilę po uruchomieniu kodi, zanim wejdziesz. Spróbuj też w opcjach Netflix, w zaawansowanych włączyć czas wykonywania i spróbuj też opcji IPC przez HTTP.
Nie masz czasem włączonej synchronizacji statusu oglądania? To też może mieć wpływ na timeout.
Na jakim sprzęcie to masz?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam. Restart oczywiście robiłem całego urządzenia nawet, mój sprzęt to X96Max Plus S905X3 4gb/32gb. Opcję IPC przez HTTP włączyłem ale wtyczka i tak się wysypała. Gdzie znajdę opcję synchronizacji statusu oglądania? Spróbuje jeszcze ten czas wykonywania włączyć i potestować ale to dopiero późnym wieczorem. Dam znać znać jak się sprawa potoczy. Dziękuje za podpowiedzi.
Odpowiedz
Jeśli nie wiesz gdzie jest ta opcja, to na pewno jej nie włączałeś.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości