Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#21
jest w tym repo juz dodany netflix? bo u mnie go nie ma są 2 opcje /Usługi/ i /Wygląd i Działanie/

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Jest. Ale muszę jeszcze poprawić jedną rzecz - wieczorkiem poprawię...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
W moim przypadku zadział netflix z tego źródła By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nawet wyszukiwarka zaczeła mi działać co w poprzednich wersjach z niewiadomych przyczyn miałem błąd.
Odpowiedz
#24
@zm1c4l Tam jest wersja 13 - ma swoje zalety ale też i wady.

U mnie na ostatnim daily troszkę sypie błędami - jakieś menu_title - nie wiem czy to związane ze spolszczeniem czy z daily czy też ze zmianami w Netflixie...
@Jaca - przed chwilą instalowałem swoje repo na nowo - bez problemu widzi wtyczkę netflix. Robiłem jakieś zmiany, może na nie się "załapałeś"

Na 14b21 ze spolszczeniem czy bez sypie błędami - niby działa, ale np. widget raz się odpala raz nie...

Na wersji daily nie działa mi też wyszukiwanie... coś czuję że z repo zniknie daily a pozostaną wersje udostępniane jako relase Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
JSONRPC-ERROR32602 INVALID PARAMS

tak miałem i tak mam sprawdzam tylko na pc,pewnie sie poprawi w najbliższym czasie poczekamy zobaczymy
Odpowiedz
#26
Ok - po testach - w wersji daily 05.03.2019 nie działa spolszczenie i sypie błędami (spowodowane najprawdopodbniej fixem... który zniknął z githuba... ale działa... ). W repo przywróciłem wersję 14b21 - relase a nie daily - z naniesionym fixem. Sypie błędami. Ale działa wyszukiwanie.
Jak tylko pojawi się bardziej oficjalna wersja 14 pojawi się w repo...

@Jaca - a usuń pliki userdata/addon_data/plugin.video.netflix/manifest.json
userdata/addon_data/plugin.video.netflix/msl_data.json

U mnie czasem pomaga jak sypie dziwnymi błędami...

Moje repo jest w 100% niestabilne - jak to z betą wtyczki Netflix... ale działa na coreelec i windows i linux...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
przeinstaluje na 13 nie mam z nią problemów ,tak wywalam wszystko ręcznie nawet foldery z cdm i nic
Odpowiedz
#28
Kurcze - u mnie w ogóle nie chce ruszyć żadna wersja pod arch linux - wali błędami o pycryptodome - instalacja nic nie daje.
Ale na windows i coreelec działa - właśnie oglądam.
13 jest spoko - ale nie ma integracji UpNext - a przywykłem do tego...
Na razie instalacja z mojego repo na własne ryzyko - to wersja 14b21 z naniesioną jedną poprawką + spolszczenie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
To normalne że wtyczka Netflixa obsługuje 1080p na MiBox? Zdawało mi się że tylko 720p
Odpowiedz
#30
Wersja 14b dostała oficjalną poprawkę, włączono też tłumaczenie PL. Jak tylko się pojawi oficjalny ZIP, wrzucę do repo.
Co do miboxa... A on nie ma certyfikacji czasem? Jeśli tak, to chyba wtyczka netflixa powinna działać w 1080p
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości