Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#41
Czy macie może problemy z Netflixem czy tylko u mnie? Wczoraj oglądałem dzisiaj rano wstaje i błąd używam tej wersji daily 20190313 do dzisiaj śmigała i się obraziła cofnąłem wersję do tej 0.14.0Beta fixed której też używałem i również klapa. Jeśli można prosić dajcie znaka czy u Was tez problem występuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Jaki błąd? Że ja starego bywalca kodi muszę uczyć...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#43
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że to dosyć wcześnie było rano i bez kawy a chciałem coś pooglądać nim moja pani wstanie Smile Teraz chcąc naprawić swój błąd włączyłem KODI uruchomiłem Netflix i działa. Pewnie jest na to jakieś prawo Murphego. Przepraszam za zawracanie głowy jeśli błąd powróci (oby nie) będę apelował Smile

ps. Jednak co jakiś czas wyskakuję mi takie coś  Sad
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#44
W ustawieniach wtyczki wyczyść cache. Możesz też usunąć pliki manifest.json i msl_data.json w katalogu profilu/plugin.video.netflix.
Potem restart. Czasem pomaga na dziwne zachowanie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#45
Wygląda na to że, czyszczenie pamięci podręcznej pomogło. Cóż powiem, kolejny raz dzięki i niech moc będzie z Tobą
Odpowiedz
#46
A u mnie właśnie się pojawiło... I czyszczenie nie pomaga...
Sprawdziłem na forum kodi.tv - błąd globalny... Trzeba zrobić issue...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Zgłoszone gdzie trzeba - u mnie przechodzi przez widgety z menu, ale bezpośrednio przez wtyczkę nie.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#48
W repo u mnie nowa wersja - b23 - zmieniłem numerację, a więc wymagana jest ręczna aktualizacja wtyczki. Dotychczas była dailyxxxxxx a obecnie będzie zgodna z nuemracją wersji beta + dailxxxxx - co pozwoli na ładne aktualizacje w górę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#49
Przy okazji Tomka repo jest dostępne z naszego repo także jak ktoś już ma zainstalowane to może doinstalować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#50
Panowie ja się wkurzyłem już dziś i uznałem że skoro kolegi mjw na Nvidia Shield TV pokazują się poprawnie flagi z rozdzielczością to przywrócę mój Shield do ustawień fabrycznych i od nowa wszystko postawie. Nie chcę przeklinać ale jestem wściekły. Nic to całkowicie nie dało. Mam na świeżo postawiony Shield TV i świeżo wgrane KODI + zainstalowana wtyczka netflix 14 beta 23. Dalej tam gdzie jest 4K to ja ma 1080p a tam gdzie jest 1080p ja mam 540sd. Masakra. Nie rozumiem co mam źle. Nic nie konfigurowałem w KODI żeby coś się mogło spieprzyć.

Edit
Do tego wszystkiego nie odtwarza mi teraz wideo w 4K. Nie wiem co się stało bo raczej mam wszystko dobrze ustawione.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości