Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NETFLIX KODI
#1
Witam wszystkich  Smile
Mam pytanie, może ktoś będzie wiedział jak temu zaradzić.
Na android box, na kodi, jest wtyczka Netflix..zalogowane konto..wszystko pokazuje, spis filmów seriali itd..
Problem w tym, że jak wybieram np jakiś film to buforuje, pokazuje się w prawym górnym roku playera z tytułem filmu..
i na tym się konczy. nie chce się uruchomić dany film..
Czy do Netflixa..na KODI..potrzebna jest jakaś dodatkowa wtyczka? moze to ma związek z brakiem odtwarzacza?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Łukasz
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(02-03-2019, 10:51 PM)luma44 napisał(a): Mam pytanie, może ktoś będzie wiedział jak temu zaradzić.

Zapewne zagadnienie, już chyba z "setki" razy poruszane na tym forum...brak "certyfikacji" Netflixa dla twojego sprzętu, czyli posiadanego TV Box-a [Obrazek: s030.gif]
Odpowiedz
#3
Na androidzie nie uruchomisz. Weź odpal CoreELEC jeśli twoje urządzenie na to pozwala i będzie wtyczka chodzić w 720p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(03-03-2019, 11:37 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-03-2019, 10:51 PM)luma44 napisał(a): Mam pytanie, może ktoś będzie wiedział jak temu zaradzić.

Zapewne zagadnienie, już chyba z "setki" razy poruszane na tym forum...brak "certyfikacji" Netflixa dla twojego sprzętu, czyli posiadanego TV Box-a [Obrazek: s030.gif]

Dziekuje za odpowiedz, na reakcje na moj problem ..
sprzet MXQ android box..
czy mozna gdzies pobrac, taki certyfikat?

pzd


(03-03-2019, 12:49 PM)mjw napisał(a): Na androidzie nie uruchomisz. Weź odpal CoreELEC jeśli twoje urządzenie na to pozwala i będzie wtyczka chodzić w 720p.

linux..a czy na sprzecie mxq android box to zainstaluje???


dzieki z gory za odpowiedzSmile
Odpowiedz
#5
Certyfikatu nie pobierzesz. Albo urządzenie go ma albo nie ma...
Co do coreelec - sprawdź - nic nie musisz instalować:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Mam pytanie i prośbę zarazem jeszcze wczoraj oglądałem Netflix jakby nigdy nic a dzisiaj widzę tylko profile użytkowników ze swojego konta. Czy problem występuje u innych czy u mnie coś się podziało. (używam tej wersji dodatku plugin.video.netflix_0.14.0beta21) ale jak pisałem nic nie instalowałem od wczoraj.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Padła wtyczka bo netflix wprowadził zmiany na stronie. Do wersji 0.14 nie ma jeszcze poprawki, do wersji 13 jest, ale nie w oficjalnym repo:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - i tu download zip i ręczna instalacja
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Dziękuję za podpowiedź zaraz się za to biorę
Odpowiedz
#9
Sprawdziłem właśnie u siebie - działa... chociaz ja przywykłem do wersji 14 - działa świetnie z up next Smile więc czekam na poprawkę...

Podziękowali: p3t3n3t
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Również potwierdzam wszystko ruszyło, pozostaje zatem czekać. Raz jeszcze dziękuję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości