Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buforowanie Kodi 18
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Póki co hula jak złoto!!!
Odpowiedz
#13
A co hula? Do jakich rzeczy używasz Real Debrid?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
Miałem problem z odtwarzaniem seriali i filmów m.in. FanFilm. Zwiechy, lagi i zamułki. Po opłaceniu konta pojawiły się dodatkowe żródła RD, chodzą płynnie i jakościowo też można znaleźć coś lepszego. Torrentami się jeszcze nie bawiłem.
Odpowiedz
#15
Po stokroć powtarzane. Fanfilm nie ma wpływu na buforowanie. Po kliknięciu na odtwórz kończy się rola fanfilm, przejmuje ją resolver który przekształca link w prawidłowy plik do odtwarzania. Tu się rola jego kończy i połączenie nawiązuje już samo kodi. I kwestia buforowania to problem kodi/sieci/serwerów zewnętrznych.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(11-03-2019, 01:58 PM)Tomek napisał(a): Po stokroć powtarzane. Fanfilm nie ma wpływu na buforowanie. Po kliknięciu na odtwórz kończy się rola fanfilm, przejmuje ją resolver który przekształca link w prawidłowy plik do odtwarzania. Tu się rola jego kończy i połączenie nawiązuje już samo kodi. I kwestia buforowania to problem kodi/sieci/serwerów zewnętrznych.

No tak, owszem, wszystko się zgadza. Od samego początku pisze o buforowaniu Kodi 18.1. RD załatwił praktycznie sprawę. O bufor pytałem i w sumie nadal chętnie bym się dowiedział czy jest możliwość ustawienia i jak.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Czy w RD można wyłączyć źródło z torrentów? Jakoś nie chciałbym udostępniać nic dalej...



Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18


Podziękowali: KenMcCoy
Odpowiedz
#19
W naszym repo też jest wtyczka, która dostosuję ilość MB do buforu, nazywa się EZ Maintenance

Podziękowali: KenMcCoy
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
I zainstalowane, wyczyszczone, odmulone... Dokładnie o to mi chodziło. Podziękował
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości