Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przycisk wyłączania
#1
Witam. Korzystam z romu Android TV od Magendanz z forum Freaktab. Według screenów powinien posiadać on na dole przycisk wyłączenia urządzenia. Niestety u mnie po zainstalowaniu brak jest tego przycisku. Wie może ktoś, jak uzyskać ten przycisk ? W załączeni przesyłam screen z launchera. Dodam, że urządzenie to Mecool M8S Pro L.

   
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Masz najnowszą wersję romu?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(01-03-2019, 10:50 AM)mjw napisał(a): Masz najnowszą wersję romu?
Nie, poprzednią z 20180803, 173707.V0213, ale w tamtej wersji też był pokazany ten przycisk.
Odpowiedz
#4
U mnie też nie ma tego przycisku ale mam chyba starszą wersję. @mjw czy mógłbyś podać link do najnowszej wersji ? Bo zanim go odinstaluję na stałe chciałbym jeszcze ją sprawdzić. Dziś dałem się skusić na Nexusa i w pierwszej wersji zainstalowała się jakaś wersja której nie dało się obsługiwać pilotem. Wszystkie apki łącznie ze sklepem Play nie były pod ATV. Nie było w niej tego launchera co kolega podlinkował na screenie. Potem znalazłem inną już z tym launcherem ale nie bardzo mi on odpowiada i pomimo dogrania ATV launcher pro nie wybiera go automatycznie, tylko trzeba za każdym razem uruchamiać go z apki. Bez sensu. Poza tym na YT w 4K bardzo często obraz jest źle skalowany ( z 16/9 robi 4/3). Nie będę pisał jak to chusteczkowo wygląda. Pomaga dopiero kilkukrotne uruchomienie filmu od nowa. Na stocku takich szopek nie było. Trzecią bolączką jest brak połączenia chromecast ze smartfonem (sprawdziłem kilka aplikacji bezskutecznie. Może nowsza wersja Nexusa jest poprawiona ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości