Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMART IPTV
#31
(11-03-2019, 07:42 PM)Aqent napisał(a): dodam że jak opłacałem tą jednorazową  kwotę za inny TV przeszło bez problemu

Wygląda na to, że można mieć tylko adres MAC kart instalowanych w odbiornikach TV. Byś musiał w boxie ustawić dla karty, z  której korzystasz adres MAC taki jaki masz w telewizorze.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Dzięki za zaangażowanie, ale boxa oddałem, więc sprawa zamknięta
Odpowiedz
#33
Nowy, zielony mam tv Sony XH 9505 w zakładce na tv stan sieci adres mac jest 6 zestawów cyfr, liter dzielonych po 2 znaki : gdy ten adres MAC wpisuję do do programu siptv.eu /activation gdy wpiszę ten MAC żeby opłacić to mówi że zły

z uwagi na fakt, że nie mam aplikacji w tv Smart IPTV / czerwone tło ? / zainstalowałem w tv ze sklepu google aplikacje IPTV /niebieskie tło /- czy mógłbym prosić o jakąś testową listę w formacie m3u lub XSPF
program sugeruje że w takim formacie winna być lista

pozdrawiam
Anatol
Odpowiedz
#34
(22-09-2021, 05:52 PM)anatol napisał(a): Nowy, zielony

No jesteś zielony, lekka sugestia, daruj sobie jakieś wynalazki typu Smart IPTV, w sklepie Google Play masz wypasioną aplikację TiviMate IPTV Player, gdzie jest 5 dni na testowanie w wersji Premium, załóż tam konto, sprawdź działanie, adres podstawowej listy masz poniżej + EGP /Przewodnik TV/ wiadomo tylko od kodiwpigulce...wykazałeś prawidłową orientację, tak trzeba rozpocząć od tematu "Lista kanałów m3u", kolejna pozycja "Nixs GfX - nowa darmowa telewizja z całego świata w tym PL" też dobra alternatywa [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: FX9LfQWl.jpg]

Podziękowali: anatol
Odpowiedz
#35
Mam aplikację sip Iptv i pierwszy raz po uruchomieniu nie mam epg w Fire sticku i moje pytanie czy tą aplikację się jakoś resetuje czy trzeba kolejny raz wgrać epg po przez przeglądark...? Do tej pory korzystałem z Epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#36
(14-01-2022, 08:24 AM)pontiak napisał(a): Mam aplikację sip Iptv i pierwszy raz po uruchomieniu nie mam epg

Następny "masochista" z tą aplikacją [Obrazek: k045.gif]

Nie wiem, nie znam się ale może ten tutorial będzie pomocny...


Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(14-01-2022, 08:42 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-01-2022, 08:24 AM)pontiak napisał(a): Mam aplikację sip Iptv i pierwszy raz po uruchomieniu nie mam epg

Następny "masochista" z tą aplikacją [Obrazek: k045.gif]

Nie wiem, nie znam się ale może ten tutorial będzie pomocny...


A gdzie tam! Źle zrozumiałeś było cały czas Ok dopiero dziś jest pustka to na pewno nie pomoże! Spróbuję inne EPG dodać
Odpowiedz
#38
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest na samej górze Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#39
Wszystko hula widocznie błąd po stronie Linku EPG! A samo SipIPTV jest bardzo dobre nie potrzebuje rozbudowanego tivimate ponieważ z wiekszości funkcji bym nie korzystał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości