Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMART IPTV
#1
Witam
Posiadam android box,gdy zainstaluje iptv to pojawia się okienko z adresem mac TV oraz restart, gdy klikam restart nic się nie dzieje,Kiedyś było tak ze 7 dni było darmowe, czy coś zmieniło , czy to wina mojego boxa bądż Tv
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
ja nawet nie mogę uruchomić tej aplikacji bez kanałów, pojawia mi się adres mac , oraz restart, klikam restart i nic
Odpowiedz
#4
(11-03-2019, 05:10 PM)Aqent napisał(a): pojawia mi się adres mac , oraz restart, klikam restart i nic

Oczywiście, zakładamy optymistycznie, iż adres MAC wpisujesz mega poprawny [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Przeinstalowałś tą aplikację, czy robisz to na tv na którym już była instalowana ta aplikacja

Jezeli na tym tv już była zainstalowana to po rejestracji mac adres jest 7 dni testu i nie wazne czy ją uzywałeś godzine czy 2 licznik onlline 7 dni

zapłacisz to bedziesz miał dostęp jak dla mnie aplikacja warta tej kasy działa bezbłednie.

kolejna apka na android boxy to IPTV Smarters Pro o ile lista jest powiązana z aplikacją
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
ten telewizor nie ma smart tv,dokupiłem przystawkę Smart TV BOX A5X MAX , problem w tym ze próbowałem zapłącić już kilka razy i nie pobrało mi pieniędzy z paypal, dodam że jak opłacałem tą jednorazową kwotę za inny TV przeszło bez problemu, no chyba ze ten mac jest nie taki co potrzeba
Odpowiedz
#8
no to jak telewizor nie ma smart tv to aplikacji nie zainstalujesz,

Jaką masz listę iptv płatną? czy free?


IPTV Smarters Pro na android jedna z najlepszych jak dla mnie o ile jest powiązana z dostawcą iptv

podajesz w niej .

Host : Port
Login
Password

wszystkie dane zawiera lista
Odpowiedz
#9
chyba myślimy różnymi kategoriami,
to po co są te boxy pod TV, jeśli piszesz ze nie zainstaluje, po drugie jest zainstalowane tyle że nie mogę to uruchomić, bo jak włączam aplikacje to program się uruchomi i nic poza tym, pokazuje mitylko mój adres mac oraz reset
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości