Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMART IPTV
#11
mi nie wiesz mi nie rozumiesz

podaj adres url do tej aplikacji bo coś mi sie wydaje ze bładzisz i to bardzo
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
i tak właśnie robie, tylko że przy opłacie pisze mi ze jest to nie poprawny adres mac, gdzieś wyczytałem ze tv mają dwa adresy mac,
Odpowiedz
#13
ja ........................

ty mi podaj adres url do aplikacji
Odpowiedz
#14
(11-03-2019, 08:35 PM)Aqent napisał(a): ze jest to nie poprawny adres mac, gdzieś wyczytałem ze tv mają dwa adresy mac,

A dlaczego adres MAC telewizora, a nie wpisujesz  adresu MAC "TV BOX A5X MAX"? [Obrazek: k030.gif]
Odpowiedz
#15
(11-03-2019, 08:41 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(11-03-2019, 08:35 PM)Aqent napisał(a): ze jest to nie poprawny adres mac, gdzieś wyczytałem ze tv mają dwa adresy mac,

A dlaczego adres MAC telewizora, a nie wpisujesz  adresu MAC "TV BOX A5X MAX"? [Obrazek: k030.gif]

to skąd wezmę adres mac boxa ???nie wiem gdzie się to znajduje
Odpowiedz
#16
(11-03-2019, 08:58 PM)Aqent napisał(a): to skąd wezmę adres mac boxa ???nie wiem gdzie się to znajduje

W opcjach "ustawienia" swojego Box-a, gdzieś w zakładce "informacje", lub "ustawienia sieci"...

(11-03-2019, 08:58 PM)Aqent napisał(a): to skąd wezmę adres mac boxa ???nie wiem gdzie się to znajduje

W skrócie => Ustawienia => Sieć => WIFI => Zaawansowane

Musisz w aplikacji wpisać poprawny adres MAC urządzenia TV BOX A5X MAX, po czym wszystko powinno działać [Obrazek: a020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nic z tego wpisuje adres mac urządzenia i nadal mam informacje ze mac jest niepoprawny
Odpowiedz
#18
(12-03-2019, 10:21 AM)Aqent napisał(a): Nic z tego wpisuje adres mac urządzenia i nadal mam informacje ze mac jest niepoprawny

Twoje urządzenie ma dwa adresy MAC. Jeden dla karty radiowej i drugi dla karty ethernet.
Wpisz adres MAC karty przez którą korzystasz z internetu.
Odpowiedz
#19
Wpisuje raz taki, raz taki i oba pokazuje mi się informacja ze adres mac jest niepoprawny
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości