Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do wygrania 1 konto premium na 30 dni w real-debrid.com!
#1
Exclamation 
Dziś do wygrania jedno konta premium na 30 dni do serwisu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cytat:Czym jest Real-Debrid?
Jest to platforma do pobierania plików z płatnych hostingów. Oferująca w jednej opłacie dostęp do pobierania z pełną prędkością, z kilkudziesięciu popularnych hostingów premium.

Jak pewnie część z Was wie, że stworzyliśmy wtyczkę do real-debrid. Tutaj możecie się o niej dowiedzieć: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zasady są proste! 
Wystarczy napisać post w tym temacie o treści: "jestem w tym!"
Każdy kto napisze i jego konto zostało założone przed 11/03/2019 weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się 11/03/2019 o godzinie 22:00 polskiego czasu.

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



#2
jestem w tym!
#3
"jestem w tym!"
#4
jestem w tym!
#5
jestem w tym!
#6
Jestem w tym!
REKLAMA:



#7
jestem w tym!
# Kodi rządzi #
#8
jestem w tym!
#9
Jestem w tym!
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#10
(11-03-2019, 05:00 PM)Tomek napisał(a): w tym!

[Obrazek: a015.gif]  [Obrazek: e025.gif]  [Obrazek: e030.gif]

Cytat:Nagród w loterii nie mogą otrzymać pracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (pod pojęciem członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia z osobami będącymi pracownikami Organizatora). Wyłączenie to dotyczy także osób fizycznych, będących stałymi współpracownikami Organizatora oraz członków ich najbliższych rodzin.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości