Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z m3u
#11
(12-03-2019, 07:44 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(12-03-2019, 07:26 PM)Tomek napisał(a): Ale to wygląda jak typowe problemy z satką - więc to nie problem po stronie użytkownika, lecz po stronie nadawcy Wink 

Aż sprawdziłem teraz, z tego samego źródła, ten sam kanał Nat Geo Wild, co na filmiku...w 720p działa idealnie...jeszcze trzeba brać poprawkę na fakt, iż jest to odtwarzane za pomocą listy m3u TESTOWEJ  [Obrazek: a050.gif]

Uricchamiales po swojemu na Perfect Player czy na Simple Client lub mtvguide
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(12-03-2019, 07:48 PM)adrt8v napisał(a): Uricchamiales po swojemu na Perfect Player 

Po swojemu, a Ty zrobiłeś w ustawieniach tak jak Ci napisał @GalAnonim, nic nie pomogły proponowane przez niego zmiany?
Odpowiedz
#13
Nie bardzo. Myślałem ze jesteś lepiej ale zmieniłem kanał i dalej nic.

Lonogrzmot a odtwórz w FHD a nie w 720.

Napisałem maila do nich. Napisali, że tego typu problem mieli na metodzie RTMP i że nie powinno tego być na HLS. Mają sprawdzić w czym rzecz.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
(12-03-2019, 07:56 PM)adrt8v napisał(a): a odtwórz w FHD a nie w 720.

Zmieniłem teraz listę testową, na tą w wersji "ts"...bez problemu, nawet dwa kanały Polsat Sport Premium mam w 1080p...w obydwu meczach jest 0:0...

Aha, odtwarzam po swojemu [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#15
No to już nie wiem, ale mówimy o tym z działu download tests - m3u tak?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#16
(12-03-2019, 08:22 PM)adrt8v napisał(a): z działu download tests - m3u tak?

Oczywiście..."Download line (#IPTV beta) [Obrazek: s065.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Tak sobie po cichu myślę, że to może być cos z listami źle tylko gdzieś u mnie w plikach, w źródłach itp bo jak oglądam teraz Polsat i Juventus to śmiga na całego w super jakości na weeb.tv. Skoro weeb chodzi tzn ze łączę mam ok.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#18
Jeszcze czekam na odpowiedź od nich. Trudno się decydować na cos skoro test nie działa. Szkoda, że bestm3u.pro nie ma testowej wersji.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
Pytanie co nazywasz wynalazkiem, bo jeśli mój box to słabo, bo w czasach zakupu dwa lata temu był on więcej wart niż niektóre obecnie dostępne.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości