Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z m3u
#21
(13-03-2019, 06:10 PM)adrt8v napisał(a): bo w czasach zakupu dwa lata temu był on więcej wart niż niektóre obecnie dostępne.

Uuuuu to fajny sprzęt [Obrazek: c065.gif]

Nic tylko korzystać, i oglądać to co działa [Obrazek: n040.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Sprawdzę jeszcze jak to chodzi na kodi ale na androidzie.

Edit.
Dzieje się to samo co na Coreelec. Więc wina źródła albo mojego sprzętu być może.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Gdy ustawiam dekoder na hw+ to mi wcale nie rusza. Na innych odpala ale zalamywanie sie obrazu identycznie jak na Simple Client.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#25
Nie będę się po wielokroć powtarzał, w odniesieniu do warunków odtwarzania listy z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., już mnie nudzi ta orka na ugorze...zagadnienie zdecydowanie Cię przerasta, lub twój sprzęt. albo o zgrozo razem wzięte...więc odpuść wreszcie, i definitywnie wyluzuj miednicę  [Obrazek: g015.gif]
Odpowiedz
#26
Czasem naprawdę milczenie jest złotem, jak nie wiesz jak pomóc to nie ma obowiązku na forum pisania na każdy temat więc wyluzuj miednicę i pisz jak masz coś ciekawego do dodania.

@adrt8v próbowałeś uruchomić ta listę na innym sprzęcie? Laptop, PC lub np komórka? Warto sprawdzić na komórce i internecie mobilnym jako alternatywny net. Na komórce możesz użyć Perfect Player lub Kodi również.

Chyba nie pisałeś czym podłączony sprzęt do netu, wifi czy LAN? Najlepiej żeby był LAN, weeb.tv ma niską jakość 1-2Mb/s wystarczą, przy FHD 8-12, przy SHD Polsatu nawet 20-25Mb/s
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Na telefonie jest ok na jakichś apkach. Chodzi o to, że dostawca tamtej usługi napisał, że pracują nad rozwiązaniem problemu czyli chodzi o źródło że coś jest nie tak. Jako potwierdzenie trzeba dodać, że właśnie po wejściu na ich stronie i logowaniu się jest informacja o konserwacji. Więc coś robią, a ja w tym czasie spróbowałem inne listy i działają bez takiego problemu z obrazem. Wyjaśniło się, że to nie wina mojego sprzętu - "wynalazku" lub braku mojej wiedzy.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#28
(16-03-2019, 10:43 PM)farben napisał(a): Czasem naprawdę milczenie jest złotem, 

Co to ma być, szczypta "remizowej"  filozofii, w wersji dla ubogich...sorry, nie ten adres, nie ta liga  [Obrazek: e045.gif]

farben napisał(a):pisz jak masz coś ciekawego do dodania.

@adrt8v  Bez cofania się do tego co było wczoraj, bez patrzenia na to co będzie jutro, na tu i teraz  18 marca 2018 roku, godzina 17:36, lista testowa tellyfrog m3u_plus/ts ...TV BOX Android, Perfect Player - DZIAŁA!!

TV, Android tv 8.0, Perfect Player - DZIAŁA!!

Znalezione w sieci:

Cytat:Ustawiłem tak jak ty perfekt i chodzi elegancko

Cytat:sprawdzam w Simple client też działa nie przerywa

Już mi się nie chce prowadzić dalszej polemiki, co do wymienionego serwisu, szkoda klawiatury, oraz absorbowania mojej nieskromnej osoby...zostawmy każdemu z osobna możliwość testów, własnej miarodajnej oceny co do płaszczyzny wiarygodności & jakości dostawcy danych list, oraz technicznej strony osiągów sprzętu do odtwarzania, wraz z zainstalowanymi w nich systemami.

Amen!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości