Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AEON MQ8
#1
Witam.

Pojawiła się niedawno nowa wersja skinu AEON MQ8 2.8.0
Wygląda bardzo dobrze chociaż jest w nim jak dla mnie za dużo opcji. Wśród tych wszystkich opcji nie mogę nigdzie znaleźć ustawienia w którym mógł bym np w menu start dodać coś bezpośrednio z folderu.
Przykładowo mam udostępniony folder z koncertami na moim serwerku NAS. Chciałem po prostu podmontować bezpośrednio folder Koncerty do menu start ale nie znalazłem takiej opcji. Podobnie mam z bajkami. Filmy i seriale same się podmontowały bo mam bo mam je w bibliotece.

Poza tym brakuje mi jeszcze podczas odtwarzania filmów jak nacisnę OK na pilocie to na tym małym panelu niema informacji o tym jakie jest audio i wideo obecnie (dolby digital, 5.1, 4K, 16:9 itp).
Da się to jakoś włączy lub zrobić?

Jeszcze się też zastanawiam czemu nikt jeszcze w żadnej ze skórek do KODI nie wprowadził widoku takiego jak jest w aplikacji netflix/amazon prime video czy na stronie netflix/amazon prime video. W sensie żeby była kategoria a pod nią kafelki z nazwą filmu czy serialu np ostatnio dodane. I tak zrobić całe menu. Fajnie to wygląda na stronie netflixa, a widoki zazwyczaj w skórkach KODI to albo same kafelki albo same napisy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co do wyglądu jak netflix to możesz go uzyskać By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Wygląda rewelacyjnie. Tylko pewnie nie da się kliknąć w Popularne albo Nowe Seriale tak żeby przeniosło głębiej do biblioteki. Pewnie da się jedynie wchodzić przez te okienka.
Ktoś też w komentarzach napisał że nie da się w ten sposób dodać opcji "szukaj".

Szkoda że w Eminence 2.0 od Silvo niema takiego wyglądu. Bardzo lubię tą skórkę.
PS
Jeszcze jak by do tego dodać tak jak jest w netflix że po najechaniu na film czy serial włącza się zwiastun to już ideał by był.
Odpowiedz
#4
Pobrałem z forum KODI Titan BINGIE - KODI 18. Zrobiłem mały test i lipa. Jak wejdę we wtyczkę netflix i sprawdzam jakie mam dostępne widoki to nie mam możliwości wybrania widoku netflix. Co ciekawe jak włączę HBO GO Polska to tam mogę wybrać widok netflix. Jaja jakieś.
Odpowiedz
#5
Pewnie źle ustawiony typ content we wtyczce Netflix. Można w niej natomiast wymusić widoki w ustawieniach. Nie znam id dla skórki titan.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Netflix nie zadziała tak jak hbigo ponieważ hbogo nie wymaga logowania przed przeglądaniem zawartości. Netflix tego wymaga.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@mjw w aura da się to bez problemu ustawić. Jak już mówiłem można też w samej wtyczce wymusić poszczególne widoki. Ale trzeba znać ich id
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Tomek możesz coś więcej napisać jak to poustawiać we wtyczce? Trochę się znam ale nie jestem expertem.
Skąd takie ID wydobyć i gdzie dokładnie wpisać?
Domyślam się że we wtyczce netflix w widok i pewnie niestandardowe ale pewien nie jestem.
Odpowiedz
#9
Dobre miejsce, ale id dla tej konkretnej skórki nie znam. Trzeba by zetknąć w jej źródła. Wieczorem to zrobię.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Ok. Czekam na wieści. Żeby dopasować pod siebie tą skórkę trzeba trochę czasu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości