Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AEON MQ8
#11
Udało mi się uzyskać coś takiego jak na screenach z użyciem skórki AuraMOD stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Screeny:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

HBO też działa tylko trzeba by font zmienić na polski. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jutro obadam tą skórkę. Powiedz mi jeszcze na czym ją odpaliłeś bo widzę że masz na 1983 flagę 4K. Ja chociaż mogę odtwarzać z netflixa filmy i seriale w 4K to mam wszystko z flagami rozdzielczości popieprzone.
Tam gdzie jest 4K mam 1080p
Tam gdzie jest 1080P mam 540SD
Tak się zachowuje u mnie wtyczka netflix na Nvidia Shield TV.
No chyba że masz na dysku pobrany cały sezon 1983 i KODI zczytało te dane samo dlatego masz 4K?
Jak patrzę na te screeny to brakuje jednej rzeczy w widoku typu netflix. Niema w opisie nic na temat metadanych wideo (wideo, audio, napisy).
Na moim HTPC z LibreELEC skórka Titan BINGIE nie chciała dać możliwości wyboru we wtyczce netflix widoku "netflix". A na Nvidia Shield TV już taką możliwość miałem.
Jedyne co nie jest dopracowane to to że nie da się ustawić we wtyczce netflix tego widoku globalnie.
Czyli żeby w głównym menu każda kategoria miała już w głównym menu swoje kafelki tak jak jest to na stronie netflixa. Czyli np
Kategoria popularne i pod kategorią kafelki z najpopularniejszymi następnie kolejna kategoria i pod nią kafelki itd.

Kolejna rzecz to nie mogę widoku netflix uzyskać we wtyczce Amazon VOD a przydał by się.

Jeszcze pytanie mam takie czy istnieje jakaś szansa że ktoś potrafił by do skina sprowadzić opcję menu z wyborem napisów? Jak mamy np z 20 napisów do jednego filmu to łatwiej jest wybrać w menu odpowiednie zaznaczając od razu te które nas interesują niż klikanie po 10 razy next aż się trafi w odpowiednie.
Odpowiedz
#13
To akurat na macbooku testowałem i flagi pokazują prawidłowo. Zresztą na Nvidia też prawidłowo 4k to 4k, a 1080p to 1080p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
Poważnie gadasz że na Nvidia shield TV pokazuje Ci poprawnie flagi w netflix przy filmach i serialach w 4K? U mnie od samego początku źle pokazuje. Nawet jak przeinstalowałem KODI na nowo to było źle.
Odpowiedz
#15
Masz wersję wtyczki z Tomka repozytorium?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Niestety nic ni dało przeinstalowanie wtyczki na tą od Tomka. Nadal w netflix wszystkie flagi są źle.
Przykładowo na Lucyfer mam 540SD a wideo ma 1080P. Co może być źle? Może coś we wtyczce netflix źle ustawiam?
Odpowiedz
#18
Tak jak na obrazku mam ustawione

[Obrazek: gzNdbHG.png]


To akurat zrzut z komputera ale flagi nadal pokazuje poprawnie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Mnie interesuje z Nvidia Shield TV. Mi na HTPC z wgranym libreelec najnowszym i netflix pokazuje na wszystkich filmach i serialach 1080P. Chyba 4K nie pokazuje bo niema DRM w libreELEC. Chyba że to też jest źle i flaga powinna być 4K a odtwarzać powinien w 1080P? Tam też mam telewizor 1080P więc niema prawa odtwarzać 4K.

Na szybko zainstalowałem na komputerze z windows 10 KODI i netflixa. Na komputerze z win 10 pokazuje flagi poprawnie. Nie wiem czemu tak jest tylko na shield TV ze tam pokazuje flagi z jakością źle.

mjw możesz potwierdzić że u Ciebie na Nvidia Shield TV pokazuje flagi poprawnie?

Właśnie przeinstalowałem KODI na nowo na moim Shield TV. Całkowicie gołe KODI i wgrałem do niej tylko i wyłącznie netflix od Tomka.
Flagi dalej są błędnie pokazywane.

Nie rozumiem co jest grane. Wchodzę w sezon 1 Lucyfer i najeżdżam na 1 odcinek serialu. Pokazuje mi się 540SD. Jak włączę to odtwarza się poprawnie w 1080P.
Nie pojmuje tego czemu tak jest? Jeszcze bym rozumiał jak by wszystkie Shield TV tak miały i to jakiś globalny błąd ale czemu tak jest tylko u mnie? W KODI mam ustawioną standardową rozdzielczość którą KODI samo sobie pobrało z Shield 3840x2160x59.94. W filmach które mam na dysku w 4K to flagi poprawnie pokazuje. Jedynie z netflix pokazuje źle wszystkie flagi.
Tak jakby wszystkie rozdzielczości daje o stopień niżej.
Zamiast 4K mam Full HD
Zamiast Full HD mam 540SD

mjw widzę że w swoim opisie masz system operacyjny CoreELEC. To jest pochodna LibreELEC więc czy mógł byś sprawdzić jak sprawa flag wygląda na CoreELEC? Czy tam gdzie jest 4K film flaga jest 4K? No i jeszcze pytanie jaki masz do tego urządzenia podpięty telewizor? 4K czy Full HD?
Odpowiedz
#20
Mam jeszcze pytanie co tego skina AURA MOD. Czy da się w jakiś sposób ten widok podobny do netflixa przypisać tylko do wtyczki netflix a nie dp całego KODI?
Wczoraj walczyłem z tym TITAN Bingie i udało mi się ustawić wygląda przypominający netflix ale to wtedy całe kodi wygląda jak netflix a mi bardziej by pasowało żeby tak wyglądał sam plugin.

Najlepiej jak by wtyczka netflix miała w sobie zaszyty wygląd i było by po problemie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości