Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z ipla tv
#1
witam posiadam tv boxa savio premium ,na kodim zainstalowałem wtyczkę m-TVGuide .w serwisie ipla opłaciłem pakiet tv ,odpaliłem iple przez m-tvguide oraz serwis wp-pilot .Kanały wp-pilot działają w m-tvguide natomiast kanały z ipli nie oprócz kanału polsat dok. Nie mogę ogarnąć tego problemu dlaczego tak się dzieje proszę o pomoc pozdr.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tylko jeden kanał działa z ipli?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Witaj. Napisz do m-TVGuide oni od pewnego czasu walczą z ilpa za duże pofragmętowanie kont i nowe zabezpieczenia polsatu np. Eleven Sports od nich nie ogarniesz w M-TvGuide . Tam wpiszesz tylko jedno konto Ipli, a polszmat robi kilka kont dla jednego użytkownika . Najbardziej posolona platforma Wink Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
tak działa tylko jeden kanał i to jest dla mnie mega dziwne ,bo jak coś miałbym nie tak ustawione to nie powinno działać nic.dziekuję za podpowiedz może to ogarnę. choc z drugiej strony bardziej wolałbym odpalic player+ na m-guide ale wiem juz ze nie ma takiej opcji
Odpowiedz
#5
(06-03-2019, 09:13 PM)przemek68@onet.eu napisał(a): działa tylko jeden kanał 

W sieci piszą, iż jest to problem związany ze specjalnym kodowaniem stosowanym przez IPLA...na chwilę obecną zagadnienie, nie do "przeskoczenia" [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
#6
Nie chcą naszej kasy to nie... 
Na pewno sporo ludzi wolało by zapłacić polsatowi za tv zamiast kombinować z listami m3u.
Mam tylko nadzieję ze wp pilot nie pójdzie w ich ślady Angry
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ipla tv działa w aplikacji Ipla na android tv, niedawno dawali nawet mecz LM w 4K. Nie dziwię się że nikt oficjalnie nie wspiera Kodi skoro to samo Kodi ma problemy z odtwarzaniem zwykłych plików na różnych sprzętach i trzeba kombinować z różnymi forkami czy innymi Coreelecami Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości