Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotify patched
#1
Posiada ktoś Spotify na Android TV?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wersja Android:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
link do wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wersja AndroidTV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
link do wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jeśli ściągacie z wątku to uwaga na inne pliki apk z wirusem. Link do pliku otrzymujemy dopiero na stronie gdzie musimy przepisać 4-cyfrowy kod z obrazka na tohax.com
Odpowiedz
#3
@mkkarol / jak kuż pobrałeś aplikację to mogłeś ją udostępnic a nie odsyłać do złośliwych witryn /80% osób i tak pobierze dziwne apki i je zainstaluje a późnie nie odinstaluje bo ikon nie bedzie widział bo nie ma
Odpowiedz
#4
Proszę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(08-05-2019, 03:47 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mjw, Jaca, wajnert
Odpowiedz
#6
Mi przy pobieraniu pliku krzyczy antywirus (używam MBAM) że jakiś patcher jest w środku
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(03-07-2019, 11:09 AM)KodzącyKodeinista napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wersja AndroidTV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oba pliki sprawdzone Dr.Web i 0 zagrożeń. Może ściągną Ci się plik z przed wprowadzenia 4 cyfrowego kodu z obrazka, wtedy ściąga się coś z wirusem. Pobierz ode mnie z dysku. Mogę wrzucić na inny hosting jeśli będą problemy.
Odpowiedz
#8
Mogło tak być - dzięki za upload
Odpowiedz
#9
Czy ma ktoś działającą wtyczkę Spotify dla Kodi ?
Odpowiedz
#10
Są 2 wtyczki, jedna w CoreELEC w ich repozytorium usługi -> Librespot. Działa na zasadzie puszczania z telefonu z aplikacji spotify na kodi.
Jeśli chcesz mieć dostęp do Spotify z Kodi to repozytorium By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zakładka wtyczki muzyki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości