Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus
#11
Zainstaluj z naszego repo ( By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ) fanfilm, wejdź znów tam gdzie sprawdzałeś wersję ResolveURL i kliknij aktualizuj -> wybierz wersję 6.3.22 i wyłącz automatyczną aktualizację Resolver URL. Uruchom ponownie Kodi i sprawdź czy działa FanFilm.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@mjw była aktualizacja w cherry wczoraj, jak już ustaliliśmy wrzut fanfilma. Zapomniałem ci powiedzieć. Bez problemu na nim działa ff. Co to za wersja fanfilm 14.1 19.03.2019? Takiej nawet ja nie posiadam... Skąd ją masz?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to moge zainstalowac?
Odpowiedz
#14
Tak. Ale lepiej zainstaluj fanfilm z repo kodiwpigulce. Ma lepsze polskie scrapery.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Exodus ma dość stare polskie scrappery. Wtyczki praktycznie nie różnią się w obsłudze. Także odpuść exodusa. Bo filmów po polsku mało w nim znajdziesz.
Poza tym - do Exodusa masz wsparcie tylko na githuba. A fanfilm to polska wtyczka której autorzy, pomocnicy, są tutaj na forum. I chętnie służą pomocą.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
@Tomek

Jeżeli mam być szczery to exsodus redux jest duuuużo lepszy od fan film Co z tego że fan film ogarnia więcej polskich źródeł skoro exso daje lepszą jakość szczególnie kiedy używasz RD i potrafisz czytać Big Grin a to większość ludzi potrafi robić

Ewentualnie dogadajcie sie z Open Scrappers i zaktualizujcie polskie źródła w exsodusie
Odpowiedz
#16
Ale do FanFilm też możesz dodać RD - i wtedy masz to samo z polskimi źródłami. Zauważ że autorowi chodzi o odpalanie filmów z polskim lektorem (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Jakości nie da ci lepszej - bo jakoś zależy od stron a nie od wtyczki...
Do EN - lepszy jest exodus... ale czy tak naprawdę potrzeba ci aż 200-300 źródeł? FanFilm ma obsługę EN z placenty bodajże sprzed 3 miesięcy... więc nie jest źle. Ja jak potrzebuję EN, to przełączam ustawienia FF i w sumie mam to samo co exodus... Naprawdę - ilość źródeł nie jest aż tak istotna...
Ale jak już mówiłem - do EN - exodus i yoda są najciekawsze (wolę yodę osobiście)

Co do openscrappers - obawiam się że padnie szybko... To już chyba 4-5 podejście do tego typu sprawy... Ale nikomu nie blokujemy przecież poprawek - każdy może dodawać. Ja się w to nie bawię... bawiłem się w Incursion i padło... Co do aktualizacji scraperów - podwójna robota - skupiliśmy się nad FanFilm, którego biblioteki troszkę odbiegły od tych stosowanych w exodus - przerabianie scraperów to więcej roboty niż kopiuj/wklej - trzeba by na nowo pisać omijanie funkcji których exodus nie ma w bilbiotekach. Ale nie blokujemy - jeśli ktoś chce, niech tworzy Smile Mi się nie chce.
Na razie - jak pewnie zauważyłeś "obudził" się FanFilm - wczoraj poszła aktualizacja.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
FanFilm smiga teraz jak ta lala dobra robota
Odpowiedz
#18
Czy Exodus Redux jest wciąż aktualizowany (to znaczy czy ona działa), czy można o niej już zapomnieć ?

Przez dłuższy czas była w TOP4 na stronie głównej kodiwpigulce.pl
Odpowiedz
#19
Teoretycznie jest, ale problem polega na tym że Exodus jest w wielu dziwnych repozytoriach i ciężko powiedzieć czy jego aktualizacje są pewne i pochodzą z pewnych źródeł. Na chwilę obecną pewnym źródłem jest to, które podajemy w poradniku na głównej.
Po ostatniej sytuacji z 13clown nic nie jest pewne.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Tu masz troszkę wyjaśnień. Było jakieś zamieszanie z repozytorium. Na dzień dzisiejszy działa i jest aktualizowana.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości