Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO I JAK PROSZĘ O POMOC
#1
Witam
Mam nadzieje że w dobrym dziale Wink
Więc tak posiadam Tv Box H96 pro wersja androida 7.1
Do najgorszych nie należy 
  • OŚMIORDZENIOWY PROCESOR AMLOGIC S912

  • Rozdzelczość ULTRA HD 4K

  • 3GB RAM DDR3 / 16GB FLASH

  • Karta graficzna Mali-T820 750MHz
Ale do rzeczy:
1-Jaki kodi tam będzie najlepszy
2-Które wtyczki najlepsze (filmy lektor,seriale,telewizja online pl,kamerki i co tylko przydatne) darmowe Wink
3-Czym nie zaśmiecać kodi-ego
Czytam Wasze forum analizuje ale z jednego tematu to mi pasi z drugiego coś innego lecz zawsze jakiś problem.
Chciałbym prosić o poradę,pomoc żebym między innymi nie napakował tam za dużo i aby się coś nie pokiełbasiło.
Bardzo dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(19-03-2019, 06:11 PM)PANHANYS napisał(a): 1-Jaki kodi tam będzie najlepszy

To które masz wpisane w opcjach profilu, najnowsze, rozwojowe, z perspektywą dalszego wsparcia [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#3
W opcjach profilu?
Odpowiedz
#4
(19-03-2019, 06:24 PM)PANHANYS napisał(a): W opcjach profilu?

[Obrazek: 53b903841ad2be61med.jpg]
Odpowiedz
#5
1. Kodi - zawsze najnowsze - Obecnie to 18.1 - ale za dwa tygodnie może już być 18.3
2. Spis wtyczek - głównie polskich masz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Warto czytać stronę kodiwpigulce - masz tam poradniki do instalacji wszystkich wtyczek.
Możesz też rozważyć instalację tzw. buildu - czyli gotowego zestawu wtyczek i ustawień. Tu polecam niezmiennie buildy od PolishTeamWizards (zaloguj się u nich na forum, poczytaj FAQ dot. instalacji itp) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - dla jednego za dużo (dla mnie), dla innego fajne bo kolorowe i działa.
3. Tysiącem wtyczek. Ja korzystam obecnie z 5 - FanFilm, Segos (od mbebe), Phantom (do CDA), Netflix, HBO GO. I więcej nie potrzebuję. Ale żeby do tego dojść to trzeba troszkę w tym siedzieć Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości