Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix bez okresu próbnego w Polsce
#1
Wygląda na to że koniec z darmowym okresem próbnym w Polsce:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Do tego niedawna podwyżka dla nowo zakładanych kont.
Netflix naprawdę się stara w naszym kraju Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Bardzo chcą się pozbyć klientów z Polski. Wink
Zawsze można skorzystać ze sposobu argentyńskiego.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dopóki był okres próbny była jeszcze fajna opcja z kartą podarunkową, wystarczyło:

- założyć nowe konto
-kupić kartę podarunkową za 60zł
- pierwszy miesiąc był za darmo, za następny pobierało z tych 60 złotych
przy wyborze środkowego pakietu działało w sumie ponad 70 dni
wychodziło tak z 27zł/miesiąc i bez kombinowania z revoult i argentyną.
Jasne że Argentyna lub turcja jest jeszcze tańsza, ale to też nie było złe rozwiązanie. Sad
Odpowiedz
#4
No ja jeszcze jestem zobowiązany ale za 2 miechy papa szału nie robi a za 3 euro na miesiąc vps + polskie ip moge miec co chce i kiedy chce

jedynie ten problem ze nie siadam włączam i szukam co chce oglądać mam full hd to oglądam w full hd a nie mysle jak to zrobić zeby szlachetny

netflix pozwolił mi na oglądanie w jakosci 720p mam nadzieje ze bedzie mial w polsce tyle samo zwolenników co Ebay ze swoim kompanem paypal

i ich podwujną opłatą
Odpowiedz
#5
Myślę że następny krokiem będzie zmniejszenie liczby "ekranów" w najdroższym pakiecie z 4 do 3 lub nawet dwóch.

HBO jednak lepiej rozumie polskie realia Smile
Odpowiedz
#6
Zapewne netflix chce ograniczyć sprzedaże kont miesięcznych które w zasadzie można było nabyć za darmo. Weryfikacje numerów tel , wyłączenie okresu próbnego, manipulacja cenowa kont z pewnością te "testy" potrwają z jakieś 2 miesiące by sprawdzić jak w Polsce interes będzie się kręcić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Gorzej jak stwierdzą że trzeba zwijać żagle jak showmax kilka miesięcy temu Big Grin 

A wystarczyło by zrobić najtańszy pakiet  za jakieś 20 zł z jakością HD, ale nie ma co chyba na to liczyć.
Ich zwykły kilku procentowy zysk nie interesuje, to jest przecież korpo które musi rosnąć na giełdzie po 20% rok do roku, wypłacać dywidendy itd...
Odpowiedz
#8
Na pewno zwijać żagli nie będą o to bym się nie martwił.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
czyli nie 20% a raczej bliżej 120% rok do roku - mają rozmach s*** Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości