Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z ResolveURL w FanFilm
#11
(05-04-2019, 05:45 PM)Tomek napisał(a): Dobra - już widzę gdzie jest błąd. Resolver nie wywołuje z automatu modułu request - będzie poprawka Smile

Sprawdź PW

BTW - na linuksie bez problemu mi robi autoryzację w resolverze, bez naniesionej poprawki...

Kompletnie nie rozumiem - myślałem że problem jest w zależności od script.module.request - ale bez niego, na wersji resolvera 6.3.22 działa bezprobelmowo.
Spróbuj może usunąć z user_data katalog z danymi resolvera userdata/addon_data/script.module.resolveurl/ i spróbować jeszcze raz odpalić autoryzację real-debrid.

poszło cudownie - dzieki za nowa wersję Resolvera!
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Pozwól, że wytłumaczę. Większość wtyczek korzysta z nazwy resolveurl i jakby ja zmienić na jakąś inną to wiąże się to ze zmianami w każdej wtyczce, która korzysta z resolveurl. A zmiany nie są wrzucanie do jsergio, ponieważ jsergio nie chce używać modułu requests, który jest używany w resolverze od cherry. I tutaj leży problem Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Piszę tutaj bo temat związany a nie chcę śmiecić po forum, otóz od kilku dni dostaję komunikat że jest aktualizacja Cherry repo z 1.3.7 do wersji 1.3.8 uruchamiam aktualizację ta zostaje wykonana ale Repo ma nadal numer 1.3.7 wiec za czas jakiś znowu info, że aktualizacja itd. Odinstalowałem więc repo i pobrałem zip By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale efekt jest dokładnie taki sam, więc mam pytanie czy ktoś ma podobny problem ?
Odpowiedz
#15
Wkradł się błąd z numerkiem wersji z tego co widzę, repo ci się zaktualizowalo do najnowszej wersji. Nie masz się czym przejmować Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Jestem już stary i nalezę do tych szczęśliwców, którzy mało czym się przejmują  Smile, ale tutaj akurat (na forum) nie ma się czym przejmować, każdy wesprze i pomoże. Bardzo dziękuje za szybką reakcję.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Witam, czy mógłbym prosić o nową wersję Resolvera, mam te sam kłopot co kolega gumis
Odpowiedz
#18
@mjw - wrzuć tę wersję którą ci podrzuciłem ostatnio do repo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
Bardzo proszę o pomoc. Cały czas wywala błąd resolvera.
Odpowiedz
#20
Poczekaj aż mjw wrzuci wersję z poprawką na repo.
A na razie p
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości