Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak ożywić 'starą' wtyczkę?
#1
Cześć,
chciałem użyć dość starej wtyczki Moje Polskieradio:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Udało mi się ja włączyć w moim Kodi, jeśli idzie o odtwarzanie na bieżąco programów PR nie ma problemu - działa.
Ale najbardziej zależałoby mi na dostępie do archiwów i innych materiałów, zeby sobie odtworzyć starszą audycję czy słuchowisko. i generalnie mam dostep do podziału na kategorie itp, ale nie działa mi już odtwarzanie konkretnych materiałów. tu pewnie jest potrzeban aktualizacja wtyczki. Ja słaby jestem zarówno w pythonie jak i tych wtyczkach, ale może śledząc logi i kod do czegoś dojdę. Pytanie czy ta wtyczka może pisać gdzieś w logach co ją boli? W ogólnych logach Kodi nie mogę nic znaleźć.
Jak najlepiej zabrać się do ożywienia takiej wtyczki?
-- 
jureko
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@GalAnonim może byś popatrzył czy da się coś zrobić dobry człowieku? Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Zerknę w ten weekend ale nic nie obiecuję Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
(05-04-2019, 12:58 PM)GalAnonim napisał(a): Zerknę w ten weekend ale nic nie obiecuję Smile

Wysłane z mojego Nokia 6.1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, ale jak sobie jeszcze posprawdzałem przez stronę, to wcale takiego szerokiego dostępu przez moje.polskieradio.pl nie ma. Są kategorie itp, czyli to co pokazuje kodi, ale jak się zagłębić to nie można wybrać konkretnej adycji itp. Mają jeszcze coś takiego jak player.polskieradio.pl ale tam też nie ma wszystkiego.
Myślałem że znajdę łatwy sposób na dostęp do słuchowisk i audycji, ale widzę że nie jest to jednak takie proste.
-- 
jureko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości