Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratis fajna aplikacja pogodowa PL :)
#1
Promocja tylko do 10 kwietnia [Obrazek: a020.gif]



[Obrazek: fe8c95f9e7527241.jpg]


[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - o niebo lepsze
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(05-04-2019, 06:46 PM)Tomek napisał(a): o niebo lepsze

Weather Mate (Weather M8), no weź, mnie nie osłabiaj...co Ty "polecasz ", grafika jak z początków XXI wieku, albo stworzona na Amidze, 13.99 złotych za usunięcie reklam [Obrazek: g070.gif]

Skorzystaj z gratisowe okazji, i naciesz oczy WEATHER NOW - forecast radar & widgets ad free, zwłaszcza grafiką z zakładki "Główna", gdzie paluszkiem kręcimy sobie świetnie pokazaną, na wpół podświetloną słońcem kulę ziemską, no chyba że telefon, masz jakiś szrot, też sprzed dekady, to sobie zdecydowanie daruj tą darmową promocję  [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#4
Grafika to nie wszystko. Ważne są źródła pogody. Tu masz foreca. Jedną z lepszych prognoz.

Kręcenie ziemia mnie nie kreci. Ważniejsza jest dokładność prognoz. A z tym jest słabo w twojej apce, zwłaszcza w bardziej nietypowych miejscach.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(05-04-2019, 07:22 PM)Tomek napisał(a): w twojej apce, zwłaszcza w bardziej nietypowych miejscach.

Na szczęście, jestem w bardzo typowym miejscu, w środku Europy, a dwa to nie jest moja  apka [Obrazek: e020.gif]

Ku twojemu pokrzepieniu, oraz czysto  informacyjnie, to nie jest "moja" główna aplikacja pogodowo-widgetowa, ta z której korzystam również otrzymuje aktualizacje / informacje via Foreca, a w tym konkretnym przypadku, grzech nie skorzystać z gratisowej promocji, i od czasu do czasu nacieszyć oczy [Obrazek: c036.gif]
Odpowiedz
#6
Powiem tak - testowałem.
Kręcąca się ziemia - spoko... ale po co? Bo sobie poprzewijam? Powiększę, zmniejszę?
Nacieszyć oczy? Cukierkowymi kolorkami? Brakiem danych na temat ciśnienia? Samo podanie to za mało - ja chcę wykresu, bo tylko na jego podstawię w połączeniu z kierunkiem wiatru można wiele rzeczy przewidzieć. Cukierkowa kolorystyka przypomina mi buildy meseraka... cieszy oko i nic poza tym....
Ja używam od lat WeaterM8 - sprawdza się c z dokładnością do 15 minut i 1 stopnia. Nigdy nie kupowałem i nigdy reklam nie widziałem.
Do tego dorzucam klarę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - za darmo ze świetnymi wykresami. Pozwalają na b. dużo.
Do tego, z racji zamieszkania, czeski radar chmur By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - i wiem o każdym opadzie który idzie w moim kierunku,.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ja tam dla PL korzystam z meteo.pl. Właściwie zawsze się sprawdza. Aktualizowana co kilka godzin. Czasem jest tak że pokazuje deszcz jutro o 17 gdy sie sprawdza dzień wcześniej a tego dnia gdy ma padać że będzie np. o 19.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości