Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goldvod tv w m-TvGuide-problem
#1
Pomimo, że mam konto premium w Goldvod tv to w M-TvGuide w kodi wyskakuje komunikat : Brak aktywnego konta premium lub nieprawidłowe dane logowania do serwisu Goldvodtv. Może ktoś potrafi mi pomóc i podpowiedzieć czemu tak się dzieje i jak to naprawić. Na stronie internetowej Goldvod Tv wszystko działa poprawnie po zalogowaniu się.
Drugi problem to podwójne wyświetlanie wszystkich kanałów w EPG m-Tv Guide. Od WCZORAJ WSZYSTKIE KANAŁY I NFORMACJE O NICH WYŚWIETLANE SĄ PODWÓJNIIE.
pROSZĘ O POMOC.
Dziękuje za pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Pewnie cos u zrodla trzeba pytac czyli w goldvod.
Odpowiedz
#3
Dokładnie ich oryginalna wtyczka także nie chce współpracować. A jakie epg masz wpisane we wtyczce?
Odpowiedz
#4
Sprawdziłem, działa goldvod na mtvguide. Możliwe że teraz działa.

[Obrazek: 2T3qp.png]

Podziękowali: Łonogrzmot
Odpowiedz
#5
(10-04-2019, 02:10 PM)zm1c4l napisał(a): Możliwe że teraz działa.

Nie tylko możliwe, ale wykonalne, odtwarza bez trudu...rzesze fanów uspokojone  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Znowu nie działa, a jeszcze wczoraj było wszystko ok. Mimo premiowanego konta goldvod nie łączy się z mtv guide i woła że "nieprawidłowe dane logowania".
Odpowiedz
#8
(15-04-2019, 06:08 PM)endefis napisał(a): Znowu nie działa...Mimo premiowanego konta goldvod

Na stronie logowanie bez problemu, w firmowej wtyczce dedykowanej pod Kodi 18, wyrzuca błąd...Houston macie problem  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#9
^^ Owszem na stronie działa bez zarzutów, ale w dodatku lipa.
Odpowiedz
#10
(15-04-2019, 06:08 PM)endefis napisał(a): Znowu nie działa...Mimo premiowanego konta goldvod nie łączy się z mtv guide
Wszystko w porządku, działa [Obrazek: a045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości