Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yatse
#1
Witam mam problem ze skonfigurowaniem Yatse (Pilota do Kodi) Kodi mam zainstalowane na komputerze na oprogramowaniu LibreELEC. Kiedyś Yatse działał normalnie bez konfigurowania w Kodi czegokolwiek. Od razu wykrył komputer w sieci i się połączył i dało się sterować za pomocą telefonu ale ostatnio apka zaczęła szwankować, przestała reagować na kliknięcia. Reinstanąłem apke Yatse i wykrywa mi Komputer z Kodi w sieci ale nie chce się połączyć z nim. Ktoś wie jak to naprawić? Próbowałem nawet ręcznie skonfigurować ustawienia w Kodi jak jest w poradniku żeby to zadziałało (wcześniej działało nawet bez tej konfiguracji) ale nic nie pomogło. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(11-04-2019, 10:53 AM)Andrzej151 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


[Obrazek: ddc7bff673ca6c45.jpg]

A aktualizacja Kodi, z prastarego 17.1 na 18.1 [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#3
Upewnij się, że w ustawieniach -> usługi -> sterowanie masz tak ustawione: http://prntscr.com/naijjf
Następnie upewnij się jakie masz IP na tym urządzeniu z LibreELEC, możesz to sprawdzić w ustawieniach -> o systemie.
Możesz też sprawdzić przez przeglądarkę na innym urządzeniu w TEJ SAMEJ SIECI WIFI/LAN czy uruchamia się interfejs, czyli wchodzi na adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. URZĄDZENIA Z KODI:8080 - np: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli wyświetla się interfejs to Yatse też się połączy - czasem nie wyszukuje automatycznie i trzeba dodać ręcznie IP i port.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(11-04-2019, 11:08 AM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


[Obrazek: ddc7bff673ca6c45.jpg]

A aktualizacja Kodi, z prastarego 17.1 na 18.1 [Obrazek: a015.gif]
Hmm tego poradnika nie widziałem, opierałem się na innym, konkretnie na tym By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Spróbuję tego poradnika który mi podesłałeś i napisze czy zadziałało Wink    Aktualizację na nowszą wersję Kodi też zrobię.

(11-04-2019, 11:48 AM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. URZĄDZENIA Z KODI:8080 - np: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli wyświetla się interfejs to Yatse też się połączy - czasem nie wyszukuje automatycznie i trzeba dodać ręcznie IP i port.

właśnie tutaj mam wszystko ustawione a mimo to nie chce się połączyć. Spróbuję sposobu, który podesłał kolega wyżej i napiszę czy zadziałało
Odpowiedz
#5
Poradnik wyżej nic nie da, w przeglądarce się otwiera interfejs?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Czy da się tak ustawić kodi żebym sterując za pomocą yatse nie miał na telefonie podglądu w yatse obrazu tego co jest odtwarzane na tv? W tym momencie, kodi wysyła lub yatse automatycznie robi sobie zdjęcie i jest to widoczne w tle.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
U mnie się nic nie pokazuje, możesz zrobić screenshot jak to wygląda?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(01-09-2020, 09:37 PM)mjw napisał(a): U mnie się nic nie pokazuje, możesz zrobić screenshot jak to wygląda?

Pod wieczór wstawię.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
[Obrazek: 38KjhW6l.jpg]

Tu akurat odtwarzana była muzyka, ale na tej samej zasadzie widać obraz i podgląd, jest to jakiś screen.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
(02-09-2020, 04:02 PM)adrt8v napisał(a): widać obraz i podgląd, jest to jakiś screen.

Do ustawień zaglądałeś, ogólne dynamiczna tapeta urządzenia brak, w zaawansowanych ustawieniach interfejsu tv show poster wyłączone, bez zdalnej tapety wyłączone...domyślnie bez grzebania w ustawieniach, widok ogólny pilota nie ma żadnego "podkładu" graficznego, tylko czarne tło...

Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości