Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Box One Kodi 18
#1
Witam
Przymierzam sie do kupna X-boxa One i zastanawiam sie czy warto sprzedać Xiaomi boxa (tylko pod kodi) . czytałem opinie że kodi na X wiesza sie itp.  I jak to jest z wtyczką  Internet Archive Game Launcher ? działa poprawnie ? 
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(12-04-2019, 11:03 AM)Iskariota napisał(a): czy warto sprzedać Xiaomi box`a 

Nie warto, dostaniesz parę groszy, a niech sobie leży w szufladzie, awaryjnie może jeszcze kiedyś, komuś być potrzebny  [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#3
Pytanie do posiadaczy,jak sprawuje się kodi na Xbox one s .Aktualnie używam Tanix tx9 i jest jak najbardziej ok , ale...kusi mnie strasznie zakup Xboxa i zastąpienie android tv konsolą . Najczęściej na kodi leci wp pilot ,fanfilm oraz internetowa.tv ,czy ktoś używa tych aplikacji ? Wie jak to działa na xsie? Są jakieś problemy? Warto dokonać wymiany sprzętu?
Odpowiedz
#4
Kod na Xboxa nie jest oficjalnie wspierane. Wiele rzeczy z pythona nie działa. Developerzy wtyczek nie zawsze mają dostęp do Xboxa żeby omijać jego ograniczenia. Poza tym... Nie ma videwine... Więc HBO go, Netflix i inne odpadają.
Dla mnie szkoda czasu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(03-05-2019, 03:01 PM)kwiczol napisał(a): Warto dokonać wymiany sprzętu?

Wymiana nie trafione słowo...ale jak jesteś napalony  na granie, to oczywiście konsola wskazana, a co do Kodi, zostawisz sobie TV Box-a, małe pudełeczko to zawsze gdzieś go upchniesz, obok podłączonej konsoli [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#6
Dzięki ,wyleczyłem się już po waszych postach ...żaden ze mnie konsolowiec chciałem mieć dwa w jednym jest pieniądz to szukam ...zostaję przy android box
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(05-05-2019, 01:45 PM)kwiczol napisał(a): zostaję przy android box

[Obrazek: 2Itw.gif]

(05-05-2019, 01:45 PM)kwiczol napisał(a):  dwa w jednym jest pieniądz 

[Obrazek: pr_2018_6_28_9_36_35_142_00.jpg]

To byłby właściwy wybór, mucha nie siada ...jeszcze trafić gdzieś, dobrą promocję [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości