Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi sie wylacza
#11
(24-05-2019, 11:17 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-05-2019, 11:02 AM)Cneek7 napisał(a): Niestety mam to samo..

Przetestuj działanie, przy wyłączonej, w ustawieniach akceleracji sprzętowej  [Obrazek: a015.gif]

Zezwalaj na sprzetowa akceleracje - DXV2 odznaczyłem, nadal to samo :/
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(24-05-2019, 11:36 AM)Cneek7 napisał(a): Zezwalaj na sprzetowa akceleracje - DXV2 odznaczyłem, nadal to samo :/

Dla jasności, piszesz w tym momencie o opcjach, w ustawieniach zaawansowanych  w Kodi?
Odpowiedz
#13
(24-05-2019, 11:43 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-05-2019, 11:36 AM)Cneek7 napisał(a): Zezwalaj na sprzetowa akceleracje - DXV2 odznaczyłem, nadal to samo :/

Dla jasności, piszesz w tym momencie o opcjach, w ustawieniach zaawansowanych  w Kodi?


Tak. Odtwarzacz -> Wideo Mam na ustawieniach zaawansowanych i tylko taka akceleracje widze
Odpowiedz
#14
Zapytałem, bo nigdy nie korzystam z Kodi pod windowsem, samo w sobie  jest to totalne nieporozumienie, niestabilność, że klękajcie narody  [Obrazek: g075.gif]

(24-05-2019, 11:47 AM)Cneek7 napisał(a): Tak

A taki banał, jak odinstalowanie, z czyszczeniem rejestru z pozostałych śmieci, instalacja najnowszej, świeżutkiej wersji Kodi via Micsoft Store, też nic nie pomaga [Obrazek: k030.gif]
Odpowiedz
#15
Na window działa bardzo stabilnie ,wszystko na nim robię od testów po kombinacje różnego typu ,tak ze narody na razie mogą stać :-)



takie coś znalazłem,ktoś  ma w bufer prawie 4 gb masz tyle na tym sprzęcie?


<advancedsettings>
                                              <network>
                                                <curlclienttimeout>10</curlclienttimeout>
                                                <curllowspeedtime>20</curllowspeedtime>
                                                <curlretries>2</curlretries>
                                              </network>
                                              <cache>
                                                <memorysize>3774873600</memorysize>
                                                <buffermode>2</buffermode>
                                                <readfactor>20</readfactor>
                                              </cache>
                                            </advancedsettings>

<memorysize>3774873600</memorysize> gdzie na 6gb ramu ja mam tyle = 1038090240

czasem bywa ze załapie jakiś błąd który zapisze w Database,jakieś ustawienie powiązane z guisettings.xml też czasem nie do końca się przestawią, 

instalowałeś jakiś build?

jeżeli zmiana w advancedsettings nic nie da to kasowanie = Database + guisettings.xml

wszystkie dodatki zostana wyłaczone .ustawienia na nowo trzeba robić etc...

tabela ram:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Zakładając że bufor ma 4 GB, to zgodnie z tym że bufor ma stanowić max 1/3 wolnej pamięci... to ma 12 GB pamięci wolnej - przy uruchomionym windows itp itd. Co to za maszyna Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(24-05-2019, 11:51 AM)Łonogrzmot napisał(a): Zapytałem, bo nigdy nie korzystam z Kodi pod windowsem, samo w sobie  jest to totalne nieporozumienie, niestabilność, że klękajcie narody  [Obrazek: g075.gif]

(24-05-2019, 11:47 AM)Cneek7 napisał(a): Tak

A taki banał, jak odinstalowanie, z czyszczeniem rejestru z pozostałych śmieci, instalacja najnowszej, świeżutkiej wersji Kodi via Micsoft Store, też nic nie pomaga [Obrazek: k030.gif]

Odinstalowalem, wyczyscilem wszystkie rejestry i tez nic  Dodgy
Odpowiedz
#18


Podziękowali: Jaca
Odpowiedz
#19
@Łonogrzmot

skoro tu nie czyta to tam myslisz ze cos wiecej znajdzie

@Cneek7

chcesz czyste portable postawić obok tego kodi co już masz zainstalowane i posprawdzać sobie różne opcje?
Odpowiedz
#20
(24-05-2019, 01:51 PM)Jaca napisał(a): skoro tu nie czyta to tam myslisz ze cos wiecej znajdzie

A już się miałem "pytać ' Eryka, co odpowiada za grafikę w jego sprzęcie, jaki chipset/karta, czy nie "przypadkiem" AMD, ale mnie wystraszyłeś, i chęci  mnie odeszły  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości