Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAGALA YA-II Android 7.1.2 TV BOX 2GB rom 16
#31
sprawdzałem box aplikacją antutu.i widziałem ze box ma problemy z wczytywaniem obrazów,szatkował i nie było to płynne...coś jest nie tak
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Pobierz wtyczke EZ Maintenance+ jest w repozytorium kodiwpigulce i wyczyść kodi ze śmieci. Ewentyalnie zrób reinstall całego CoreElec jeszcze raz.

Edit

Sprawdź jaką masz temperature procesora.
Odpowiedz
#33
a ramu ma jeszcze sporo w zapasie
Odpowiedz
#34
Pobierz CPU temp na androida ustaw w programie żeby pokazywało temperature na ekranie i sprawdź jakie temperatury osiąga przy włączonym filmie w kodi.
Odpowiedz
#35
(04-05-2019, 12:43 PM)andreass2 napisał(a): Kupiłem szybką kartę Sandisk10 class

A może jednak coś nie tak z tą kartą? Może przetestuj ją jakimś programem.
Bo to co opisujesz brzmi trochę jak wolny odczyt.

(04-05-2019, 03:24 PM)ScatMan91 napisał(a): Pobierz CPU temp na androida ustaw w programie żeby pokazywało temperature na ekranie i sprawdź jakie temperatury osiąga przy włączonym filmie w kodi.

Na CE też możesz sprawdzić temperaturę. Wystarczy zalogować się po SSH i w konsoli wpisać cputemp
Możesz też użyć aplikacje na telefon - JuiceSSH

Podziękowali: ScatMan91
Odpowiedz
#36
(04-05-2019, 03:49 PM)DenDy napisał(a): Na CE też możesz sprawdzić temperaturę. Wystarczy zalogować się po SSH i w konsoli wpisać cputemp

Dzięki za tipa zapamiętam sobie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
czekałem długo na film zanim się wczytał ,ale film chodzi bez zacięć normalnie jakośc 720p ,temperatura z odczytu 66 s C

problem jest z wczytaniem czegokolwiek,potem już działa bez problemu
Odpowiedz
#38
Sprawdź karte w takim razie. Na androidzie też tak się dzieje?
Odpowiedz
#39
sprawdze kartę.ale chcę zaznaczyć że karta działała na CoreELEC....nie wiem jak to napisać żeby było wiadomo,ale myslę że się rozumiemy.
teraz karta jest wyciągnięta i kodi działa bezpośrednio z boxa,i jest tak samo....
wszysko ładnie chodzi jako box tv..tylko nie kodi
Odpowiedz
#40
Spróbuj przeczyścić cache kodi, sprawdź logi może wywala jakieś błędy.Spróbuj zrobić reinstall kodi a w najgorszym wypadku ustawienia fabryczne boxa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości