Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVP STREAM
#1
Witam brakuje mi tu aplikacji TVP STREAM w wersji patched czy jest możliwe stworzenie takiej aplikacji ?
wam też by sie przydała ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(16-04-2019, 12:30 PM)satelitytychy napisał(a): wam też by sie przydała ?

Absolutnie nie [Obrazek: k050.gif]
Odpowiedz
#3
(16-04-2019, 12:30 PM)satelitytychy napisał(a): Witam brakuje mi tu aplikacji TVP STREAM w wersji patched czy jest możliwe stworzenie takiej aplikacji ?
wam też by sie przydała ?

Jak byś stworzył to mi by się przydała, chociaż wolałbym TVP Sport Smile
Odpowiedz
#4
[Obrazek: e025.gif]

[Obrazek: 8nLynbyIXXqrgiwYW1fKCDdkM28-1oNSxx34o0cX...=w720-h310]  [Obrazek: vGBftOBeMlEQ2KBF1GYQWkMnGjVCP_OgS0rKA3j_...=w720-h310]

Cytat:Nowa aplikacja TVP INFO to przejrzysty, nowoczesny wygląd oraz wygodny dostęp do transmisji kanału informacyjnego TVP INFO na żywo, informacji z kraju i ze świata i unikalnych materiałów wideo. 

[Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0314.gif] By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
To trochę jakby ktoś chciał Polsat Sport a ty polecał  Arrow  Polsat News  Big Grin
Odpowiedz
#6
niestety na wp pilot nie ma wszystkich programow z dvb-t brakuje np tvp sport ale wszystkie transmisje na żywo sa w tvp stream i tvp sport dlatego brakuje takiej aplikacji bez reklam
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
a nie możesz sobie zablokować w host jak masz root sprawa wygląda bardzo prosto jeżeli go nie posiadasz to też sprawa prosta ale już podczas używania vpn nie będie działać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości