Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ipla patched
#1
Witam. Mam taki dziwny problem, nie działa mi na urządzeniu Mecool M8S Pro L spatchowana aplikacja Ipla w wersji 4.4.1 jak również 4.3.4.  W wersji 4.3.4, po zainstalowaniu jest jedynie buforowanie i nic więcej się nie dzieje. W wersji 4.4.1 po chwili buforowania wyskakuje natomiast komunikat "Wystąpił błąd odtwarzania 100020). Czyszczenie danych aplikacji nic nie pomaga. Nadmieniam, że obie aplikacje zainstalowane w telefonie Remi note 5 działają poprawnie. Po zainstalowaniu aplikacji Ipla ze sklepu Play na Mecool M8S Pro L, działa ona poprawnie. Ma ktoś jakieś pomysły ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Gdyby ktoś miał podobny problem, udało mi się znaleźć rozwiązanie. W wersji Ipla 4.3.4 w ustawieniach trzeba zaznaczyć opcję "użyj starej wersji odtwarzacza" i jest OK. Niestety w wersji 4.4.1 nie ma w ustawieniach takiej opcji.
Odpowiedz
#3
Mam tego boxa i myślę, że wiem jak pomóc. Po tym jak google obczaiło, że niektóre chinczyki upodabniają różne boxy do innych żeby possiadały ceryfikat Widevine L1 zablokowali je. Na moim M8S PRO L przestały działać różne apki takie jak Netflix, Player, Ipla, itd.. Musicie wejśc jakims root explorerem, albo przez twrp do /system/vendor/lib/ i tam przemianować plik liboemcrypto.so (dostawić jakąś literkę np. liboemcrypto.sox) i restart. Po tym zabiegu Wasz box z Widevine L1 spadnie do L3. Ipla u mnie śmiga w wersji 4.4.1. Niestety Netflix tylko w SD przy apce na telefony/tablety, wersja Android TV dalej nie działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości