Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napisy Napiprojekt
#1
Witam

Od dłuzszego czasu mam problem z wyszukiwaniem napisów do filmów.

Często film jest już w bardzo dobrej jakości a napisów niema.
Ostatnio (2 dni temu) wyszukało mi bez problemu napisy w napiprojekt do filmu Glass,   dzisiaj zaglądam i w napiprojekt niema już żadnych dostępnych napisów..

Z jakich serwisów korzystacie do wyszukiwania napisów

Napis24.pl
Oppensubtitles
Oppensubtitles.org
Nappiprojekt katalog 

Coś jeszcze jest??
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(18-04-2019, 05:39 PM)Matss422 napisał(a): Często film jest już w bardzo dobrej jakości a napisów niema.

Coś jeszcze 

Tak, brakuje informacji, za pośrednictwem jakiej wtyczki, prowadzisz te swoje usilne poszukiwania napisów? [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#3
(18-04-2019, 05:39 PM)Matss422 napisał(a): napisy... do filmu Glass...niema już żadnych dostępnych napisów..

We wtyczkach, w sieci, jest na tony tego filmu, z wtopionymi napisami, więc czego szukać?

Matss422 napisał(a):Napis24.pl
Oppensubtitles
Oppensubtitles.org
Nappiprojekt katalog

Chyba, że ten wpis to ordynarny spam - kryptoreklamowy, w odniesieniu do wyżej wymienionych serwisów [Obrazek: d015.gif]
Odpowiedz
#4
Ale nie wyszukuje w sensie nie wyszukuje automatycznie?
Czy nie wyszukuje też po wpisaniu ręcznie tytułu filmu?

Automat używa chyba tylko nazwy pliku, jeśli nazwa pliku to np - sd983u4932rdsujhfjsdfjhdbg
to jak ma znaleźć napisy?
- trzeba wpisywać ręcznie
Po drugie to już nie te czasy że napisy do filmów są dwa dni po premierze kinowej, teraz nie za bardzo są chętni do tłumaczenia...
Odpowiedz
#5
@Matss422 ale napiprojekt katalog do Glass znajduje napisy bez problemu. 

[Obrazek: QS6rxHj.png]

@jon1022  tak jak mówisz, wystarczy poczytać komentarze jak do tłumaczy odnoszą się użyszkodnicy i dziwić się, że nie śpieszno z tłumaczeniem. 
Tutaj przykład w komentarzach: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
mjw zgadza się mam dokładnie to samo 
tylko raz mi wyszukuje w napiprojekt a raz nie, tyle ze zawsze wyszukiwałem z automatu po wpisaniu ręcznie nazwy filmu  jest okej Wink

Znacie jeszcze jakieś wtyczki do napisów?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(20-04-2019, 04:34 PM)Matss422 napisał(a): mjw zgadza się mam dokładnie to samo 
tylko raz mi wyszukuje w napiprojekt a raz nie, tyle ze zawsze wyszukiwałem z automatu po wpisaniu ręcznie nazwy filmu  jest okej Wink

Znacie jeszcze jakieś wtyczki do napisów?

Podnapisi ma polskie jeszcze
A angielskie jak chcesz to: Subscene, Addic7ed, Bsplayer
Odpowiedz
#8
dzięki za pomoc Wink
Odpowiedz
#9
(18-04-2019, 05:39 PM)Matss422 napisał(a): Witam

Od dłuzszego czasu mam problem z wyszukiwaniem napisów do filmów.

Często film jest już w bardzo dobrej jakości a napisów niema.
Ostatnio (2 dni temu) wyszukało mi bez problemu napisy w napiprojekt do filmu Glass,   dzisiaj zaglądam i w napiprojekt niema już żadnych dostępnych napisów..

Z jakich serwisów korzystacie do wyszukiwania napisów

Napis24.pl
Oppensubtitles
Oppensubtitles.org
Nappiprojekt katalog 

Coś jeszcze jest??

Mam to samo co u ciebie. Te same wtyczki napisów i nic nie może znaleźć. Znalazłem Avengers Endgame w 4k. Sprawdzam i Napiprojekt znajduje do niego napisy! "O super, jutro sobie włączę bo dzisiaj już późno, a film trwa 3 godziny". To był tydzień temu! Od tamtej pory, żadna wtyczka nie chce mi znaleźć napisów do w/w filmu. A napisy są bo sprawdzałem na stronie Napiprojekt! Ręczne wpisanie tytułu też nie pomaga. Jakieś sugestie?

A czy w Kodi 18 jest możliwość dodania napisów z np. z pendrive?
Odpowiedz
#10
Wpisz tytuł ręcznie w polu wyszukiwania
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości