Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dodatkiem wizja.tv w KODI
#21
(13-10-2017, 02:12 PM)kodiver napisał(a):
(13-10-2017, 09:20 AM)kisiel95 napisał(a): Na wizji.tv są prowadzone dzisiaj prace techniczne do 15:00, może dlatego nie działa.

A tam było u nich jakieś info na stronie? Bo nie widziałem, a mogę takie coś we wtyczce dorobić, żeby uniknąć niepotrzebnych zgłoszeń błędów, kiedy prowadzone są jakieś prace po ich stronie.


Witam,

mam nastepujacy problem:
po sciagnieciu repo okazuje sie ze jest puste :/ gdy chce zainstalowac z zip file, otwiera sie i nie ma tam nic. Probowalem sciagac repo na Amazon Fire Stick. Na komputerze uzylem tego samego linka i zadzialalao bez problemu. Czy mozesz mi jakos pomoc? Z gory dziekuej za odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
@matas1 dodaj sobie ten adres By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. do menedżera plików i zainstaluj repo jako zip.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Odpowiedz
#25
nic nie straciles.lol. zawsze szukaj innych zrodel.
Odpowiedz
#26
Czy ktoś "posiada" dziś jakieś problemy z wtyczką / oglądaniem na wizja ?? Bo ciągle mam problem - kanały się zawieszają, bądź w ogóle nie odpalają a nie widzę żadnej informacji na stronie o jakichś problemach.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Ja mam tylko taki problem, że czasem mnie wywala z oglądanego kanału.
Odpowiedz
#28
No to mnie akurat nie wywala ;P Wywala tylko na goldvod mimo ze mam premium.

Problem już jak na razie zniknął u mnie - być może że to wina serwerów albo coś u mnie.
Odpowiedz
#29
Witajcie. Mam problem z dodatkiem po zmianie internetu na lte z t mobile kanały zawieszają się lub buforują na internecie z telefonu z play wszystko jest ok. Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc?
Odpowiedz
#30
Porównaj ping i prędkość z play
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości