Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dodatkiem wizja.tv w KODI
#31
Ping podobny prędkość play ok 10mb/s. Podłączyłem się do vpn i działa czyżby t mobile blokował jakieś porty?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(27-10-2017, 12:38 PM)matas1 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. do menedżera plików i zainstaluj repo jako zip.

Dziekuje kolego za bardzo szybka odpowiedz! Jak wroce do domu od razu sprawdze i dam znac czy pomoglo.
No problem polega na tym, że bintray (miejsce hostowania moich wtyczek) nie udostępnia możliwości listowania katalogów, tylko produkuje takiego jakiegoś nikomu nie potrzebnego index.html'a, co pokazuje zawartość. Myślałem, żeby przenieść się na inne repo, ale kodiwpigulce rozwiązało problem za mnie Big Grin.
Odpowiedz
#33
Witam wszystkich oglądaczy wizji Smile

Od wczoraj mam problem na laptopie (windows 10) i na telefonie (android) z odpaleniem kanałów wizji.
Mam konto premium, do wczoraj wszystko działało prawidołowo.
Na tą chwile po wybraniu jakiegokolwiek kanału nic sie nie dzieje, po kilkukrotnej próbie pojawia się komunikat:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W miarę możliwości proszę o pomoc Smile
Odpowiedz
#34
Ja pisalem do Wizja.tv ostatnio i ponoć pracują na nowymi rzeczami. Między innymi nie moza w żaden sposób teraz dokupić dostępu do Premki
Ponoć ma im to zając 2-3 tygodnie. Zakładam, że też coś testują i pewnie dlatego od czasu do czasu cierpicie
Odpowiedz
#35
Możliwe, że coś testują/testsowali.. już działa, bez ingerencji Smile
Pozdr.
Odpowiedz
#36
(02-11-2017, 12:34 PM)ddarek65 napisał(a): Ja pisalem do Wizja.tv ostatnio i ponoć pracują na nowymi rzeczami. Między innymi nie moza w żaden sposób teraz dokupić dostępu do Premki
Ponoć ma im to zając 2-3 tygodnie. Zakładam, że też coś testują i pewnie dlatego od czasu do czasu cierpicie

Można, ale teraz z wykorzystaniem allegro.

Podziękowali: ddarek65
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
A na pm mogę dostać linka do aukcji na Allegro? Czy może jeszcze ich nie opaliliście ?
Odpowiedz
#38
Witam 

Mam problem z dodatkiem wizja na TV box x96mini. Mam konto premium po odpaleniu program chodzi prze 30 sekund a później go wyrzuca. Muszę odpalać program od nowa. Jak to naprawić ?
I co nikt nie ma z tym problemu ?
Odpowiedz
#39
Odpowiedz
#40
(21-11-2017, 05:02 PM)matas1 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

W miarę możliwości proszę o pomoc Smile

Doslownie w tej samej chwili co napisalem poprzedniego posta wtyczka zaczela dzialac sama z siebie:-)
Witam ponownie, 
powrócił dokładnie ten sam problem, nie mogę włączyć żadnego kanału.
Czy ktoś wie może w jaki sposób mogę się z tym uporać?
Ostatnio problem sam się rozwiązał, nie wiem czemu wtyczka zaczęła działać prawidłowo, jednak od jakiegoś czasu nie działa całkowicie jak wyżej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości