Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dodatkiem wizja.tv w KODI
#71
Według mnie jakość na wizji ostatnio trochę się poprawiła mimo że to wciąż jakość 480p/25fp. Na wizji podczas transmisji sportowej nie ma takiej pikselizacji co w hejo&internetowa.ws bo pomimo większej rozdzielczości szybkość klatek jest zbyt mała. Kupując płatny iptv tam bitrate wynosi 50fps. i jest w rozdzielczości FullHD. Wizja generalnie pomimo jakości SD nie wymaga szybkiego internetu a transmisja w porównaniu do iptv ma około 10 sekund opóźnienia na żywo gdzie na iptv wynosi około jednej minuty.

Wizja ponoć w przyszłości planuje podnieść rozdzielczość ale kiedy będzie to już trzeba ich pytać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(09-04-2018, 04:45 PM)zm1c4l napisał(a):
(09-04-2018, 03:26 PM)slawekurb123 napisał(a): Witajcie!
Pomocy!!
Czy kodi na Xboxa jest tak słabe czy co?
Włączam jakikolwiek kanał na wizji i wywala po 2-3 sekundach, ciągle

Spróbuj na xboxie z wtyczką mtvguide tam też można oglądać z wizji i stamtąd nie wywala.

U mnie było to samo, ale ...chyba znalazłem problem. Otóż,
odinstalowałem całe kodi, ver 17.6 ( zaznaczyłem, żeby usunął WSZYSTKO ) ;
zainstalowałem ponownie wtyczkę wizja.tv z kodiver, wizja działa OK !
zacząłem instalować moje kolejne wtyczki i 
po instalacji wtyczki EXODUS ver 8.0, problem z wizją się ponownie pojawił !
Ponownie usunąlłem KODI i ...zrezygnowałem z wtyczki EXODUS. Chyba jest jakiś konflikt. Teraz wizja działa normalnie, pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#73
Od dłuższego czasu po ostatniej awarii jaka byla po stronie wizji tv kanały z tego pakietu pracuje bardzo dobrze na box tv . Lecz najlepiej wizja pracuje na kodi 16,1 wtyczka wizja tv Mrknow po uruchomieniu kanału bufor jest niemalże natychmiastowy . Ta sama wtyczka wizja tv Mrknow na kodi 17.6 krypton jak również wizja tv z mtvguide i kodiver pracują cały czas stabilnie , chociaż tutaj na 17,6 buforowanie niejednokrotnie następuje dopiero po 30/40 sekundach ale nic nie wywala do listy głównej . .Tak jak kolega wyżej wspomniał , do wizji tv nie jest wymagany szybki internet w zupełności wystarcza łącze 10/20 MB
Oczywiście pod warunkiem ze niema problemu po stronie wizji tv .
Odpowiedz
#74
Jestem uzytkownikiem Premium. Mam kodi 17.3 i 17.6 zamontowane na Amazon Fire TV.  Uzywam VPN.  Kanaly wlaczaja sie na 5 sekund i wylaczaja.  Tak bylo rowniez kilka miesicy temu.  Prosze o sugestie
Odpowiedz
#75
Wtyczka m-tvguide obsługuje wizje i działa poprawnie.
Odpowiedz
#76
@Izabella a po co Ci VPN do wizja.tv? Możliwe, że to właśnie przez VPN Ci rozłącza kanały.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Faktycznie wtyczka wizja tv z repo kodiver nie działa po chwili wywala kanały do listy głównej .
Natomiast bezproblemowo działa z m-tvguide ,jak również wizja tv z repo mrknow , lecz tu bez epg .
Odpowiedz
#78
(01-02-2019, 02:21 PM)zm1c4l napisał(a): Wtyczka m-tvguide obsługuje wizje i działa poprawnie.

jak zamontowac m-tvguide?

(01-02-2019, 03:42 PM)mjw napisał(a): @Izabella a po co Ci VPN do wizja.tv? Możliwe, że to właśnie przez VPN Ci rozłącza kanały.

Dobre pytanie. Rozlaczylam i nadal to samo.
Odpowiedz
#79
Odpowiedz
#80
(01-02-2019, 04:14 PM)waldi22 napisał(a): Faktycznie wtyczka wizja tv z repo kodiver nie działa po chwili wywala kanały  do listy głównej .
Natomiast  bezproblemowo  działa z m-tvguide ,jak również wizja tv z repo mrknow , lecz tu bez epg .

Nie moge znalezc wizja tv z repo mrknow, ktore dziala. 

Zamontowalam m-tvguide ale zrodlo epg podane w poradniku nie dziala.  

Czy musze wykupic epg i czy musze zainstalowac jeszcze jakies inne wtyczki (np. Polish TV) zeby ogladac wizja.tv na m-tvguide?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości