Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pliki DVD na Kodi, brak synchronizacji
#1
Panowie używam Kodi w multiplayerze z systemem LibreElec, mam na dysku w nim kilka pozycji DVD z teledyskami. Mam ustawioną rozdzielczość full hd - 1080 p i odświeżanie 23.98. Niektóre pozycje w jakości DVD rozjeżdżają mi się - brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem, obraz jakby momentami zwalniał, jak przestawię na 720 p jest ok, czy to normalne takie zachowanie?  Na pozycjach o wyższych rozdzielczościach wszystko idzie ok.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Częstotliwość odświeżania 60.00 albo 59.94 restart jak i to nie pomoże to Odtwarzacz/Wideo/Dostosuj częstotliwość odświeżania /Zawsze.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(21-04-2019, 01:10 AM)sky02 napisał(a): Częstotliwość odświeżania 60.00 albo 59.94 restart jak i to nie pomoże to Odtwarzacz/Wideo/Dostosuj częstotliwość odświeżania /Zawsze.
Pozdrawiam.

Niestety to i to nie pomaga
Odpowiedz
#4
Pobaw się jeszcze akceleracją sprzętową w odtwarzaczu i tu zajrzyj : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale nie sądzę by region miał coś wspólnego z Twoim problemem.
Ps. A co to za sprzęt ? Jaka wersja LibreELEC? No i podeślij logi bo teraz tylko zgadujemy. Pamiętaj o restartach po każdej zmianie. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości