Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaia/ Seren
#1
Witam

Mam pytanie odnośnie wtyczki Gaia - zainstalowałem skonfigurowałem dodałem konta trak.tv i Real Debrid, niby wszystko fajnie elegancko po wybraniu filmu wyszukuje źródła ( trochę długo to trwa ale myślę ze to kwestia skrócenia time out źródeł ).
Mam przed sobą widoczne linki z torrentami i tu waga pliku + liczba seedów oraz linki od hosterów. Klikam przykładowy link z torrent, czekam około 30sec i uruchomia się film, i tu moje pytanie czy on nie powinien najpierw się ściągnąć na serwer RD a później za pomocą wtyczki od was do RD (stremuje) uruchamiam wcześniej ściągnięty film. 
Czy w takim przypadku jak film startuje od razu i na bieżąco buforuje to czy ja go czasem nie udostępniam????

Taka sama sytuacja jest z Seren wtyczka pobrana i skonfigurowana według zaleceń z waszego poradnika wyszukuje plik,  klikam i film startuje..

Znaczy wszystko cacy fajnie działa,  tylko się boje żebym nie świadomie czegoś nie udostępniał..
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W Seren jak i w Gaia masz dostęp do torrentów cached, czyli takich które są już na serwerze RD, bo ktoś je już wcześniej zaciągnął na serwer. Więc jedyne co robisz to zasysasz z ich strony (RD) i nic nie udostępniasz.

Gaia dodatkowo ma dostęp do zwykłych torrentów (albo tak mi się wydaje), co można zresztą wyłączyć. Będziesz wiedział gdy wyskoczy Ci okienko z ilością seedów i tym, że się pobiera. No i w tym przypadku już coś udostępniasz. Mówię tu o źródłach bez RD. Jak masz RD to Cię to nawet nie obchodzi. Natomiast w Seren tego nie ma
Te zwykłe torrenty pokażą się po instalacji providerów Elementum lub Quasar. Nie wiem czy w innych też są

Nie jestem na 100% pewien czy to co napisałem jest prawdą
Odpowiedz
#3
Jeśli w Gaia podasz dane do Real-Debrid lub Premiumize.me to wszystko idzie przez ich serwery, łącznie z torrentami więc nic nie udostępniasz.
Gaia może działać bez konta premium jako torrent ale musiałbyś wtedy dociągnąć wtyczkę plexus/quasar i włączyć udostępnianie.
Seren nie działa bez kont premium. Więc jesteś bezpieczny - nic nie udostępniasz.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Thumbs Up 
Dzięki wielkie za szybką odpowiedz, teraz czuje się pewniej Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości