Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie okładek
#31
(09-09-2019, 04:32 PM)Jaca napisał(a): Jaką ścieżkę kodi podaje a nie file manager w androidzie

wejdź do file manager w kodi i odszukaj dysk dla usb będzie pod nazwą Dysk Wymienny (XSmile X to nazwa dysku nie wiem co tam masz E: G:

teraz po nazwie już będziesz wiedział np. X://Moje_Okladki_Filmy

No właśnie cały problem polega na tym że w file manager nie ma pozycji dysk wymienny.
Przy dodawaniu biblioteki tego go nie widać. I to nie zależne czy jest do dysk ssd czy pendrive
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
to ją dodaj
Odpowiedz
#33
Od kiedy na androidzie jest litera dysku ?
Ma mieć coś takiego gdzie ciąg liczb i liter to dysk na USB a resztę to ścieżka do katalogu który chce dodać[Obrazek: 4b26c1ad0f869371cdb8ab68aa6afec9.jpg]

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#34
nie ważne czy jest czy nie ma lokalizacja ma czy to nazwa czy numer
to co jest na zdjeciu jest pamięcią wewnętrzną jak juz chcesz pokazać to pokaż z zewnętrzną pamięcią

storage/external/storage/blablabla
Odpowiedz
#35
To co jest na zdjęciu jest dyskiem 500 GB podłączonym do USB w miboxie
Pisałem, że trzeba sprawdzić jak Android tv widzi dysk w jakimś menadżerze i wtedy wpisać ścieżkę z ręki i będzie działać


Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#36
(09-09-2019, 06:58 PM)bigtoy napisał(a): Od kiedy na androidzie jest litera dysku ?
Ma mieć coś takiego gdzie ciąg liczb i liter to dysk na USB a resztę to ścieżka do katalogu który chce dodać[Obrazek: 4b26c1ad0f869371cdb8ab68aa6afec9.jpg]

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Bigtoy - a gdzie odczytam ten ciąg określający dysk ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Ja go odczytałem w es manager klikasz na dysk który cię interesuje zaznaczasz katalog który chcesz dodać (dłuższe przytrzymanie ok) i dalej na dole trzy kropki (zdaje się że to się nazywa więcej) i tam właściwości

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: LooBuuz
Odpowiedz
#38
(10-09-2019, 12:08 PM)bigtoy napisał(a): Ja go odczytałem w es manager klikasz na dysk który cię interesuje zaznaczasz katalog  który chcesz dodać (dłuższe przytrzymanie ok) i dalej na dole trzy kropki (zdaje się że to się nazywa więcej) i tam właściwości

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka


Udało się w końcu. Wielkie dzięki za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości